Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érintene, ha kisgyereked...

Hogy érintene, ha kisgyereked ilyet mondana neked?

Figyelt kérdés

Egy két és fél éves kislányom van. A történet elejéhez hozzá tartozik, hogy az kb másfél hónapja egy hétig nagyon beteg voltam, és sokat segített a mamája a vigyázásban ( én anyum), mivel itt lakik a szomszédban. Ennek oka az volt, hogy nem bírtam felkelni, másrészt nem akartam hogy elkapja a betegséget. Előtte is nagyon mamás volt, de hogy akkor még intenzívebben töltöttek együtt időt, még inkább az lett. Sokat emlegeti, minden nap menni akar, ilyesmi. Ezzel nincs is gondom. A mama nagyon engedékeny, sokkal inkább mint ugye én. Pl: Én mondom, hogy menjünk, a kislányom, még nem akar, Mamája mondja, hogy még maradjunk akkor csak egy kicsit. Lényeg, igaz nagymama, kényeztetős.

Tegnap elmentem tornázni egy órát, és a mama vigyázott rá, mert a férjem se ért még haza. Mikor visszaértem, ugye még lent játszottak az utcán, mondtam, hogy fél 8, menni kell haza fürödni. Nem akart, ezért durcás lett mikor felvittem, de szerintem már inkább fáradt volt és nyűgös. Otthon elvágta magát a szobájába, én próbáltam vele csacsogni, hogy mit játszottak, merre voltak a mamával, de ő csak azt hajtogatta, hogy: Mama, Mama! Kérdezem, hogy mit szeretnél mondani még Mamának, mert ha szépen megfürdünk gyorsan, akkor felhívjuk lefekvés előtt. Erre azt mondta: Azt akarom, hogy Mama legyen az anyukám, őt szeretem a legjobban!

Nem tudtam mit tenni, elkezdtem zokogni a fürdőszobába, hogy ne lássa, annyira rosszul esett. :( Hogy valamit ennyire nem jól csinálok, és tényleg őszintén mondta. A férjem szerint butaság, hiszen csak jól érezte vele magát, és élvezi, hogy mamájánál ő a főnök, de szerintem az ilyen kicsik még annyira őszinték...

Ti mit szólnátok, ha ezt mondaná? Azért nektek is rosszul esne, nem?


2013. jún. 28. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6. vagyok,az el is felejtettem mondani,kicsi korom óta rajongom az apukámért,még így 23 éves fejjel is,és anyukám teljesen ki volt,mert olyanokat mondtam,hogy apa hasában voltam,apa szoptatott,apát jobban szeretem,miután elváltak harcokat vívtam hagy költözhessem hozzá,aztán 18 évesen hozzáköltöztem,szeretem anyukámat de nekem apukám mindig is jobban számított,ez van,ezzel nem tudok mit csinálni,pedig ugye ma már abszolút tisztában vagyok a dolgokkal
2013. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A gyerekek ilyenkor még így fejezik ki magukat. De ezt nem kell komolyan venni, mármint véresen. Itt nem arról van szó, hogy nem szeret téged, hanem arról, hogy a mama engedékeny, mamánál mindent lehet, ez meg neki jó, míg te próbálod kordában tartani. Erről szól a történet.
2013. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 es fel eves volt a kisfiam amikor szabalyosan hazakuldott a bolcsibol amikor mentem erte. Gondolhatod, hogy ereztem magam foleg amikor reggel 9-tol delutan 15 oraig nem latott. Ezerrel jatszott az udvaron az egyik kis bolcsis tarsaval. Egy nagy domperbe pakoltak faleveleket. Ramnezett a fiam es elkezdett zokogni, hogy anya azonnal menjen haza mert o ott akar maradni. Pedig azt is eljatszodtam, hogy intekgetek es megyek ki a kapun de nagy vigyorogva bucsut intett. :) Beultem a kocsiba, hogy megyek de hiaba. Aztan vartam meg 10 percet es visszamentem de meg mindig nem akart jonni. Aztan megeggyeztunk, hogy meg 2-szer megtoltik falevellel a kocsit meg kiboritjak es akkor hazajon. Igy is lett de nagyon logo orral ballagott velem az autohoz.
2013. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!