Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 évesen gyermeked meg tudta...

7 évesen gyermeked meg tudta csinálni az alábbiakat?

Figyelt kérdés
Cipőbekötés, rollerezés, biciklizés pótkerék nélkül, éjjeli fény nélkül aludni?
2013. jún. 30. 13:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem kell éjszakai fény nélkül aludni, ilyet nem állítottam. Csak kíváncsi voltam más gyerekére is.
2013. jún. 30. 20:17
 12/18 anonim ***** válasza:
értem,csak azt hittem valami elvárás
2013. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 TKI Ibolya ***** válasza:

A két nagy ezeket a dolgokat már 3 évesen csinálták,kivéve a sötétben elalvás.Az úgy működött,hogy kislámpánál elaludtak és utána kapcsoltam le,de 5 évesen erről is leszoktak.

A pici aki most múlt 2 éves cipőt kötni még nem tud de egyedül veszi föl,rollerezni tud,sötétben alszik el.Bringázni még nem tud de a futó biciklit behajtja felrakja a lábait és ameddig a lendület meg van szabadon gurul.

Igazad van kérdező kell egy kis szülői biztatás is és tényleg a suliban senki nem fogja bekötni a cipőjét.

Nem kell rollerezni ha nem akar de biciklizni szerintem már nem ártana.Mondani kell neki,hogy nézd a többiek is pótkerék nélkül nyomják és te is vagy olyan ügyes vagy azt is ,hogy úgy gyorsabb leszel.Kedvet kell neki csinálni hozzá!

2013. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a lányom most 12.én lett 5 éves,4 évesen már biciklizett pótkerék nélkül,rollerezett 2 kerekűn,soha nem aludt éjjeli fénynél.A cipőjét még nem tudja bekötni(még nem is vettem neki fűzős cipőt)
2013. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A suliba nem fog rollerrel járni, sem biciklivel. Igy nem lesz ciki. Vagy ha beszélgetnek rola, vagy meglátják a többiek potkerekkel, legalább maga fogja levetetni, mert kinevették.
2013. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 TKI Ibolya ***** válasza:
Nem kötekedni akarok de miért is ne járhatna suliba bringával? Az én gyerekeim is azzal járnak.
2013. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Fiam 7 évesen ment suliba,ezeket akkor már régen tudta.

4 évesen kapta a rollert,5 évesen tanult meg biciklizni,egyedül talán a cipőkötés volt az utolsó,amit az iskola előtti utolsó nyáron tanult meg,mert már akkor akkora lába volt,hogy elvétve találtam csak olyat,ami tépőzáras volt.A cipőkötés elég nehéz dió,mert nagy-erős fiú,így a keze is nagy volt a cipőfűzőhöz képest,de gyakoroltuk :)

2013. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezt mindet tudja :)
2014. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!