Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ilyen rossz alvó a...

Miért ilyen rossz alvó a kislányom? Nagyon kivagyok már! Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

3éves elmúlt,soha nem volt jó alvó de mostanra katasztrófa!:(((

Este alig akar elaludni,11órától hamarabb nagyon ritkán. Reggel viszont már 6-7órakkol felébred onnantól csak "szenved". Napközben meg már alig alszik. Azzal is csak szenvedünk. 1-2óra mire nagy nehezen elalszik így inkább legtöbbször nem is erőltetem pedig látom hogy fáradt,olyankor egész nap "rajtam lóg". Éjjel is legalább 1x felébred,akkor mindent kitalál hajnalban és elindul.

Már borzalmasan fáradt vagyok mert sem este sem nappal nem alszik(így én sem),az összes energiám "kiszívja". Szeptemberben megy oviba.



2013. jún. 30. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy a fekvőhellyel van a baj? Ha az ágya máshol lenne akkor is nehezen aludna el?

Ha máshol is rosszul alszik akkor érdemes lenne kipróbálni a Moksát de az úgy ideális ha a szülő is szedi. Az egy olyan természetes készítmény ami a belső lelki blokkokat feloldja.

2013. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TKI Ibolya ***** válasza:

Az én fiam is rosszul aludt ,sőt még alva járt.Neki a kineziológus segített.

Azért én a déli alvást csak erőltetném ha csak keveset alszik akkor is,mert estére lehet attól nem alszik ,mert már annyira fáradt,hogy túl pörög.

2013. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sedatif pc homeós bogyó is jó erre állítólag
2013. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!