Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 kilós gyereknek melyik...

17 kilós gyereknek melyik autósülés az ami DÖNTHETŐ de nem úgy hogy az ülő felületet előrébb kell húzni hanem rendesen döntött lesz? Vagy ilyen már nincs?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy normálisat a lányomnak, aki ugyan 4 éves de MINDIG alszik(aludna) útközben viszont most olyan ülésünk van aminek dönthetőségét elvig ez abiztosítja hogy az ülő lapot előrébb húzzuk így a hátlap megdől az ülés felé, ez nekem se biztonságosnak nem tűnik és kényelmesnek sem kényelmes egyáltalán a lányomnak, így se tud aludni benne.
2013. júl. 8. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell dönthető egy 4 évesnek teljesen felesleges,ha nagyon akar ülve is tud aludni.
2013. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ő igenis alszik és mint írtam leesik a feje a 15-36 os nem dönthetőben és iszonyú kellemetlen neki fáj a nyaka a feje mindene....úgyhogy köszi az irtó hasznos választ...
2013. júl. 8. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél akkor 9-36kgos ülést abban van dönthető
2013. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ekkora gyereknek már nem lehet másfajtát kapni, csak amiket írtál.

Esetleg a 0-25 kategóriában, de 9 kiló felett azt is ugyanúgy kell használni mint a nagyobb üléseket, úgyhogy azzal sem lennél előbbre.

2013. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem létezik ilyen ülés. Gondolj bele, technikailag is kivitelezhetetlen. Ekkora gyereknél már az autó saját övével kell becsatolni, az gyerekülés felfekszik az autóülésre, annak az ívét követi.

Esetleg próbálj olyat nézni, aminek afejtámla része hátradönthető, de ezektől se várj csodát. A miénk elvileg ilyen típus, de a gyakorlatban max. 2-3centit mozdul hátra a fejtámla, szinte meg sem érezni.


Nyakpárnát próbáltátok? Az kicsit megtámasztja a nyakát, nem nyeklene mindenfelé. De ha lehet, akkor olyatkeress, aminek hungarocellgolyócska a töltete, az sokkal jobban tud idomulni. Amikor több órás utazásra indulunk, én is ilyennel szoktam bóbiskolni :)

2013. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!