Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon megszól a többi anyuka,...

Vajon megszól a többi anyuka, amiért a fiam mezítláb játszik a játszótéren?

Figyelt kérdés
Nem tudom ráimádkozni a cipőjét, ha kavicsos játszón vagyunk. Körülöttünk nem látok más gyereket mezítláb (csak nagyobbakat). Ti megszólnátok?
2013. júl. 8. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szinte az összes gyerek mezítláb van kicsik nagyok,sőt a szülők nagy része is.:)

A lányom első dolga mikor beértünk a játszóra hogy veszi le a lábbeliét! Senki nem szólt még meg ezért,de nem is tenné zsebre ha "beszólna"!:D

2013. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezek után erősen gondolkodom, hogy én is lerúgjam a cipőm :)
2013. júl. 8. 22:29
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mezítláb vagyunk. És mindig látok más gyerekeket is.

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Egészséges és kényelmes.

2013. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan? MIért foglalkozol mit szólna a többi anyuka??

Ha nektek ez a jó, mást ez nem zavar, akkor kit érdekel, hogy valaki hümmög-e? :-) Én mindkét fiamnak engedem, hogy mezitláb legyenek, sőt van, hogy én is csatlakozom hozzájuk. :-)

2013. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy szeret mezítláb lenni! A fiam is ilyen volt, és már iskolás, de most is mezítláb menne mindenhová, ha hagynám. Nyilván persze aszfalton a városban nem, de a kertben, és bárhol, ahol nem aszfalt van járjon csak cipő nélkül, szuper egészséges.


Nekem épp az a furcsa (bár nem „szólom meg őket” ezért :), hogy vannak gyerekek, akik sikítófrászt kapnak, ha szandálban hozzáér a lábukhoz egy fűszál, vagy szülők, akik nem engedik mezítláb lennni a gyereküket.

2013. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!