Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korukig isznak a...

Mennyi idős korukig isznak a gyerekek lefekvés előtt tejet/tejitalt/kakaót?

Figyelt kérdés
Az én fiam másfél éves, és még cumisüvegből issza. Szeret közben hozzánk bújni, és szinte el is alszik mire megissza. Meddig lesz ez így? Nálatok hogy volt/van?
2013. júl. 12. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A nagy fiam 4 évesen még cumisüvegből kakaózott. Aztán megbeszéltük,hogy már csőrös bögréből igya. Már 6 éves, az öccse 4 de még minden reggel és este kakaó ivás van. ezzel indul a nap és ezzel zárul. Amíg igénylik, addig megkapják.
2013. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves és még hozzám bújva issza a tejet cumisüvegből. Reggel egyre gyakrabban marad el, de este nem hagynánk ki, mindkettőnknek jól esik ez a pár perc, míg az ölemből megissza. És bár már felnőtt nő vagyok, a reggeli és esti bögre tej nálam is alap.
2013. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem itattam se tejjel, de főleg nem kakaóval és mindíg időben elaludt. Öt hetes korától átaludta az éjszakákat. Most öt éves múlott. Fel lehet nőni kakaó és esti tej nélkül is.
2013. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egyéves koráig szopott, azután fél évig még ivott este langyos tejet.

Attól kezdve csak vizet iszik, ha szomjas…


Csodálkozom, amiket írtok, akiknél nagyobgy gyerekről van szó, nem megy tönkre a foga, ha este tejjel/kakóval alszik el?

2013. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Az esti tej nem azt jelenti nálunk, hogy azon alszik el, hanem, hogy este issza. Utána fogat mos, mesélek neki és alszik.
2013. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!