Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis korú gyerekednek van...

Ovis korú gyerekednek van olyan játszótársa, aki rossz hatással van rá?

Figyelt kérdés
Mit lehet ezzel kezdeni? Rokon kislány, nem találkoznak túl gyakran, de nagyon szeretik egymást. Nem lenne szívem azt mondani, hogy ne is találkozzanak. Bár a rokon kislány nem a szívem csücske, mert borzasztó szemtelen ès engedetlen. Már kezd engem nem kedvelni, mert rá szoktam szólni olyanért, amit az enyémeknek sem engedek. Egy közös program után az én lánykám is még van vadulva napokig, persze neki sem kell a rosszaságért szomszédba menni, ezért nem örülök, ha még adják is alá a lovat. Van erre vmi jó taktika?
2013. júl. 22. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! 6 és 7 évesek az enyémek, 8 és 5 évesek a rokonok, akik mellesleg a szomszédaink is. Én délelőtt eleve nem engedem ki őket, nálunk nem szokás, délutánra meg mindig csinálok valami programot nekik. Így nem találkoznak.
2013. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!