Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek rossz anya leszek?

Szerintetek rossz anya leszek?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok. 18 éves. Van egy unokaöcsém, aki itt van nálunk. Mostanában elég feszült vagyok, és ő egész nap úgymond "ínyüszög", nem jó neki semmi. Amikor le akartuk ültetni enni, elkezdett nagyon ordítani, de egész délután nem evett és szégyen szemre rákiabáltam. Nagyon rosszul érintett. Igaz, nem vagyok türelmes, de egész nap ezt csinálta és kifakadtam. Ezek szerint akkor nem leszek jó anya? Ha már ezt így kezeltem...

A fiú 3 éves múlt.


2013. júl. 13. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

jaj dehogyis

ebből aztán tényleg nem lehet semmilyen következtetést levonni

hidd el ha az ember saját szeme fénye, kicsi gyöngyszeme, csillagvirága vonyít órákon át, és semmi nem jó hát hidd el anya legyen a talpán aki nem borul ki :D

2013. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan... más egész napos nyüszögő gyerekéért senki nincs oda, sőt a sajátjaink is néha kikészítenek. Emiatt ne aggódj. Amúgy a saját gyerek különben is más.
2013. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi!

Amikor nem volt saját gyerekem még, minden idegen gyerek sírás-üvöltés idegesített. nem tudtam velük mit kezdeni, nem is kerestem igazán a társaságukat.


Mióta anya vagyok (többszörös!! :-), azóta nincs ilyen gondom. Türelmes, megértő anyuka vált belőlem.

2013. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél,nem attól jó anya valaki,mert végtelen a türelme sosem kiabál a gyerekre.Én sem vagyok türelmes,kiabáltam már sokszor a fiammal,és akkor attól még szeretem foglalkozom vele,megadok neki mindent amire szüksége van,nevelni kell a gyereket és egy gyerek nem állandóan tündi-bündi cukorfalat.
2013. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak tényleg semmi türelmem a gyerekekhez, egyenlőre nem mozgat meg. Tudom, a saját gyerekemnél remélhetőleg előjönnek az anyai ösztöneim.. vagyis tényleg mindenki ezt mondja :)
2013. júl. 15. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!