Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tünetei vannak, ha egy...

Milyen tünetei vannak, ha egy kisgyermek,2-3 éves depresszióra hajlamos?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A hajlamnak nincsenek tünetei.
2009. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy hajlamos rá még nem biztos,hogy depressziós lesz!Ha mégis,tudd,hogy ez a ti felelősségetek!
2009. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát választ nem kaptam..

akkor úgy kérdem mik a jelei????

2009. okt. 22. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen kis gyerek még nem lehet depresszióra hajlamos. Ha alkatilag lesz MAJD olyan, akkor az még sokkal később fog tüneteket produkálni.
2009. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2009. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2009. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést. MInden gyerek folyamatosan változik, nem mindig a kedvünk szerint. Amit tudni kell az az, amikor kicsit visszafelé fejlődik, ha bepisil, vagy könnyen sírva fakad, de ne beszélj depresszióról, inkább szorongásról ebben a korban. Az biztos, hogy inkább az elkerülésre kell hangsúlyt fektetni. Ha titkolózik a gyerek stb. az jel lehet. De van valami konkrét gondod?
2009. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lassan 2éves a kisfiam. van úgy,hogy egész nap nemjátszik,csak ül az apja ölébe és tv-t néz,vagya gép előtt ülnek.

Elcsalni sem lehet és attól tartok ez nem az apai ktődés miatt van. Valamikor egy mosoly sem hagyja el az arcát. Egyébként nagyon hisztis gyerek,bár most pont ebben a korban van :)

nem tudom...

2009. okt. 23. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is lassan 2 éves a kisfiam és nem feltétlenül kell hisztisnek lennie. Na jó egy kicsit igen :)

Lehet, hogy nem a TV előtt vagy a számítógép előtt kellene ülni vele, hanem a friss levegőn motorozni vagy sétálni vagy játszani vagy stb...Nem lehet, hogy a szülőktől veszi a példát? Ti jó kedélyűek vagytok általában?

2009. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre, de autizmusra vizsgálták már? Egyáltalán szakemberrel is beszélgettél róla?
2009. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!