Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már teljesen kikészülök? Mit...

Már teljesen kikészülök? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom már,hogy mit csináljak a 3 éves lányommal.Nem eszik meg semmit.Eddig is válogatós volt de amit ezen a héten csinál már megőrjít :( Nem eszik meg semmit.Próbálok olyasmit főzni amit szeret,de egy két falatot eszik és annyi.Ma is 2 kanál levesen él egész nap :( Eddig imádta a kenőmájasos kenyeret.Most kérdeztem hogy kér e és közölte,hogy nem eszi meg :(

Már idegroncs vagyok:( Mit csináljak?


2013. júl. 25. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon meleg van, tudom, hogy nem túl jó, de én ilyenkor veszek neki túrórudit, tejszeletet vagy valami édességet, attól tágul egy kicsit a gyomra és nálunk utána éhes lesz.
2013. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvastam,hogy melegben sok tejtermékre,gyümölcsre és folyadékra van szükség adj neki ezeket biztosan megeszi.
2013. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abbol sem kér amit te eszel?
2013. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy gyümölcsöt egyáltalán nem eszik :(

Sajnos akkor sem kéri a kaját,ha látja hogy én eszek.Eddig nem volt semmi gond,de ezen a héten mintha kicserélték volna :(

2013. júl. 25. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém amúgy jó étvágyú, de ebben a melegben alig eszik. Szerencsére a gyümölcs bejön neki, így azzal etetem.


Nincs valami kedvence? Csinálj neki palacsintát, azt hidegen is meg lehet enni. Vagy szilvás gombócot. Ezeket az édes dolgokat általában szívesen megeszik, és nem maradnak kalória nélkül. De ilyen esetben jöhet a túrórudi, a Kinder tejszelet, a krémtúró. És adj neki rostos gyümölcslevet, azt biztosan szívesen megissza, és abban van cukor.

2013. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tedd ki elé amit úgy gondolsz ,hogy szereti. Sokáig ne adj neki enni és ha már nagyon éhes lesz akkor odamegy enni.


Nekem mindig azt mondták kiskoromban ,hogy aki nagyon éhes az mindent megeszik.

2013. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is "fényevő" voltam kiskoromban. Anyukám elvitt egy magán gyerekorvoshoz, mert őt is mindig nyugtatta a házi, hogy "hát ilyen a gyerek" Ő meg aggodott. Végul kiderult, hogy semmi bajom csak ilyen kevés az igényem. Én csak a párizsit és az akkori habosított krémtúrot voltam hajlando megenni.Ezeken éltem és itt vagyok 24 évesen. Pedig anyukám elmondása szerint volt olyan, hogy egy karika párizsit ettem egész nap!Ne aggodj vizsgáltasd ki, de hidd el nincs vele semmi gond.:) Tudom könnyű mondani...
2013. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!