Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átállás napi két alvásról egyre?

Átállás napi két alvásról egyre?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukak, segitsetek kerlek, kisfiam 13 honapos eddig ketszer aludt nap kozben, delelott 10-11 es delutan 15-16 oratol 1-1 orat. Mostanra mar a ket alvas sok neki az egy meg keves, szeretnem ha ebed utan aludna hosszabban, ez neha sikerul is, de meg eleg kaosz van:) a kerdesem az, hogy pont ebedidore dol ki, mar annyira nyugos hogy nem akar ebedelni, tejitalon vagy tapszeren rogton elalszik. Reggel fel 9- kor reggelizik, a tizorait kivettem mar, hatha elobb ebedel, de nagyon almos mar 12-re. Mit tanacsoltok, hogy ebed is meg alvas is legyen?

#kisgyerek #baba #aktatás
2013. júl. 28. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyan nem vagyok anyuka de mikor szokott lefeküdni aludni este?


Mi lenne ha egy kicsit korábban letennéd aludni este?

2013. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok ismerosom ugy csinalja, hogy tejet ad ebedre es ha felkel a kicsi akkor ad ebedet, most 20 hos korul vannak. Eleinte nalunk is csak igy ment az eves, de kb ket honap alatt mar sikerult kibirnia amig eszik. Lehet neked is meg kellene probalnod igy, kesobb meg ugyis minden valtozni fog
2013. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én faim 18hós, és általában még kettőt alszik.

Néha ki tudom húzni én is az időt- akkor max fél12kor ebédeltetem és rögtön alvás, általában 3ig alszik.

MInden nap este 3/4 8kor fürdik és megy aludni 8-fél9kor legkésőbb már alszik. Reggel fél8kor kel.

2013. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolut jól csinálod szerintem. Ez tipikus, hogy ebéd előtt kidől, az is OK, hogy azét kap valamit alvás előtt, és nyugodtan ebédelhet 3-4 óra körül. Pár hét, Apránként tovább bírja majd, végül belefér majd az ebéd is, és még az is lehet, hogy visszatérhettek a tízóraira (nekünk ez tovább tartott). Ez egy átmeneti időszak, teljesen jól haladtok. Nekem mindkettőnél így álltunk át, kellett egy nyár :) Ha néha még kettőt alszik, az is belefér. Hiszen később is előfordulhat majd, ha front van vagy ne adj isten, beteg...
2013. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom kulonosen Neked kedves utolso, megnyugodtam:)
2013. júl. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!