Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem ma teljesen kibukott,...

A férjem ma teljesen kibukott, hogy miért úgy szültem a 2. és 3. gyerekünket is, hogy nem jár GYED csak GYES, mert most minden teher ráhárul anyagilag, igaza van?

Figyelt kérdés
Most két hete szültem ,nyugalom kellene ,hogy legyen terem.
2013. júl. 31. 20:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem csoda, hogy ideges. Ne vedd a lelkedre. Már a gyerektervezéskor is tudni kell ezt és ha ő nem ellenkezett, akkor nincs igaza. Most beteg lett, ez sajnos bárkinél benne van a pakliban, persze hogy ideges. Sokba kerül az egészség. De hidd el nagyon sokan így vannak, ha a kereső beteg lesz eluralkodik a káosz. Nincs tartalék, pengeélen táncolunk.

Kívánom, hogy ne legyen nagy gond és mielőbbi felgyógyulást! Elég ideget emészt fel a betegség, nem kell még az anyagiakon veszekedni.

2013. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
Gyomordaganat?Ajj hagyjuk már,mostmár megy a kamuzás...
2013. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%
Igaza van, lehet hibáztatni a férfit is persze de neked kellett volna utána járni előre mennyi lesz a "kereseted" terhesen.
2013. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
Ma bukott ki? Ez a gyerekvállalás dolog egy felelősségteljes döntés lenne elvileg, amibe beletartozik az anyagi háttér megteremtése is. És azt hiszem, ő is részt vett ebben a projektben, és ezt akkor kellett volna átgondolni. Amúgy az anyagi részben viszont igaza van. Nem tudom, mennyi lenne a GYED-ed, de biztos több, mint a GYES. Másrészt nagyon sajnálom, hogy beteg, reméljük a legjobbakat.
2013. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
gyomordaganata van? és te most akarod elhagyni. ez így már tényleg kamu....ha az is van neki akkor meg csak azért aggódik hogy mi lesz veletek ha neki esetleg nem mondanának jó híreket. nem gondolod???
2013. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy az én figyelmemet kerülte el, de a kérdező nem írt olyat, hogy el akarná hagyni a férjét...
2013. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

jókor esik le neki


érthető hogy feszült, nyilván rászakadtak az élet egyéb terhei is mint a halál, és hogy ti egyedül maradhattok

nem könnyű élethelyzet remélem nem lesz semmi komoly baja

2013. aug. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25%

Tipikus férfi hozzáállás. Már megint csak a nő a hibás a gyerek születése miatt.

Én ehhez nem szeretnék többet hozzászólni, mert szépet nem tudnék mondani.

2013. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Remélem, kamu.

A férjednek gyomordaganata van, és neked az a legnagyobb problémád, hogy kibukott az anyagiak miatt?

"Most két hete szültem ,nyugalom kellene" Komolyan gondolod ezt? A férjedre kezelések, esetleg műtétek várnak, ki tudja meddig él, és neked a te nyugalmad a legfontosabb?

2013. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg,leforrázta a rossz hír(én úgy értelmeztem hogy a baba beteg)és a félelme,"így " csattant rajtad!A dokik pénzbe kerülnek,főleg ha tényleg nagy a baj,jó hogy óriási teher ez Így,amikor nem optimálisan alakulnak a dolgok.Mindamellett ez a kettőtök felelőssége,szóval már így utólag kár veszekedni,sokkal inkább a problémára kellene koncentrálni,és mindent megtenni amit csak tudtok,hogy meggyógyuljon a kicsi!Mindketten hibásak vagytok hiszen már a 2 babánál is csak gyest kaptál....mégis ott van egy 3. is....
2013. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!