Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol voltam mielőtt a pocakodba...

Hol voltam mielőtt a pocakodba kerültem és megszülettem? - erre a kérdésre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy nem tudom, de a lényeg, hogy most itt vagy.:)
2013. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi azt szoktuk mondani, hogy apában és anyában.
2013. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ah de cuki kérdés. Én azt mondanám, hogy akkor még nem volt sehol. Aztán egyszercsak lett, mert anya meg apa úgy szerette volna. Vagy ez gáz? :)
2013. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
"Fent voltál az angyalokkal az égben",ez nagyon aranyos válasz,nekem is ezt mondták.
2013. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam hogy apa és anya gondolatában volt.És amikor apa meg anya szerelmesek lettek,és összeházasodtak,eldöntötték hogy szeretnének egy szép szőke kisfiút...és akkor megszülettél te!nem volt még négy éves egy ilyen kérdésnél
2013. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mind nagyon jó válaszok:) Én azt mondtam, hogy a gondolataimban volt, mert tudtam, hogy egyszer meg fog születni. Most nagyon foglalkoztatja ez a téma, hogy milyen volt amikor a pocakban volt, milyen volt kisbabának stb. 4 éves lesz lassan.
2013. aug. 1. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lányom még csak 3 , de őt már ideje foglalkoztatja, a legújabb kérdése, hogy amikor ő a pocakban volt, akkor ott hogy fértek el a kistesók is (ikrek), na erre nem tudtam mit mondani. A másik kedvenc amikor anya kicsi voltál , én hol voltam?
2013. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!