Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Akinek a nagy (bölcsi...

Anyukák! Akinek a nagy (bölcsis) /ovis és a kicsivel otthon vagytok válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdi a lányom a bölcsit, 2,5 éves lesz.

Jó ötletnek tünt, mert ha gyerekek közt van, hihetetlen mennyire jól érzi magát, itthon meg folyton nyüglődik,semmi nem köti le. Hiába találok ki szuperebbnél szuperebb dolgokat.

Eddig kérdéses volt mehet e,mert ugye itthon vagyok a fél éves tesóval,de ma szóltak, hogy van 3 szabad hely, így felveszik, és kilátásban sincs dolgozós zülő,szóval senki elől nem veszi el a helyét.


És most bizonytalanodtam le, tudom hogy jó lesz neki, mert szeretni fogja,amikor voltunk,megnézni a bölcsit másfél óra után alig lehetett hazahozni, és azóta is azt hajtja,hogy megyek bölcsibe.


Csak hogy most anya kicsi szivébe belehasított,hogy a lánya milyen nagylány már, és olyan fura. Tiszta zizi vagyok


2013. márc. 4. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó lesz neki a bölcsi, ne aggódj. És már amúgyis beleélte magát, ne vedd el tőle a lehetőséget. Többet tudnak neki már adni a bölcsiben, mint te otthon. Mármint nagyon hasznos lesz neki ott, ne visszakozz.
2013. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!