Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is extra hisztis ma?

Más gyereke is extra hisztis ma?

Figyelt kérdés
Már teljesen kivagyok... Megint sikerült eljutnom odáig, hogy alig várom, hogy mehessek dolgozni! Nem bírom elviselni ezt a hisztit. Amennyire szeretem a fiamat, annyira ki is tud készíteni, szóval nagyon. Már elkezdtem dohányozni is, mert sehogy sem tudok mit kezdeni ezzel a feszültséggel ami bennem van. Csak én érzem ezt, vagy mással is előfordul?
2013. aug. 1. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, a mienk napok óta közveszélyes volt, erre fel ma meg halál nyugodt, és úgy alszik 2 órája, mint egy kis angyal. Van ma valami front, ami hatással van a gyerekekre.
2013. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en 2 eves lanyomnak sem jo semmi. Hiszti, csapkodas, stb. Mondjuk o mar hetfon megy bolcsibe, az lesz meg egy szep menet :(
2013. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen... a reggeli szokásos fél 8- as kelés helyett reggel 5 kor ébredt, déli szokásos 2 órás alvását elhúzta 4 és fél órásra és nagyon nyűgösen kelt.. játszótereztünk, de ott sem volt jó, pedig azt imádja.. enni sem akart ma úgy..csak bújik, senkit nem enged a közelembe, hozzá sem érhet senki.
2013. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok anyuka... de megértem ,hogy le akarod vezetni a feszültséget.. de pont a dohányzással?


nem akarok tudálékos lenni de ez a gyerkőcnek se tesz jót!

2013. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Jelenleg nem tudok jobbat kitalálni, és szerintem a gyereknek jót tesz ha nem vagyok idegroncs. Természetesen nem mellette füstölök. És csak napi 1 esetleg 2 szálról van szó.
2013. aug. 1. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A kicsi ma egész nap nyávogott, hisztis volt. A nagy meg figyelten, ügyelten, közveszélyes. Én nem akarok visszamenni, de közeleg az idő...
2013. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,az én fiam is borzasztó nyafogós volt ma és alig aludt valamit.Ennek az lett az eredménye,h a szokásos 9 órai elalvás helyett már 8-kor kidőlt,így számítok rá,hogy éjjel legalább 1x fel fog ébredni,vagy holnap nagyon korán fogunk kelni... :(
2013. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!