Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért néz semminek a kisfiam,...

Miért néz semminek a kisfiam, ha a nagyi is velünk van, bárhol? Olyan kellemetlen, rossz érzés, hogy őt rángatja mindehova és nem engem, az anyukáját.

Figyelt kérdés
Néha a nagyi is olyan,mintha ki akarná sajátítani,mintha az ő fia lenne.Tapasztalatok?Járt már így valaki?
2009. okt. 24. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örül,hogy más is van körülütte,nem csak te.Veled mindig lehet,de a nagyival csak ritkábban.Ez a természetes.Ha baja van,akkor úgy is hozzád megy majd.
2009. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindkét nagymamával ugyanezt csinálja. Egyszerűen csak örül nekik. Én már dolgozom és a kislányomra hétköznap felváltva vigyáz a 2 nagyi. Tehát még azt sem mondhatom, hogy ritkán találkoznak.

Én nem gondolom, hogy ez feltétlenül rossz lenne. Soha nem éreztem, amikor még én voltam itthon a kicsivel egész nap, hogy engem kevésbé szeretne vagy, hogy direkt édesgeti a nagyi ( bármelyik) magához. Természetesnek vettem.

2009. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki!!!Később ha dolgozol, vagy dolgod lesz nyugodtan rájuk tudod majd bízni!A lányom először félt az édesapámtól.2 éves volt mire először odament hozzá, pedig annyit próbálkoztunk.Mára imádja a papit is, és örülök hogy bármikor eltudom vinni hozzájuk, nyugodtan otthagyhatom, tudom hogy jó helyen van, és jól érzi magát ott!
2009. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!