Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben alszik 2 eves gyermeked...

Miben alszik 2 eves gyermeked ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Nyitott ablaknál alszik?milyen ruhát adsz rá?
2013. aug. 3. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ugyan az én fiam már majdnem 3, viszont tavaly nyáron közel 2 évesen még nem volt szobatiszta, akkor egy pelusban aludt nyitott ablaknál, most pedig egy kis gatyában alszik, mivel most már szobatiszta és szintén nyitott ablaknál.
2013. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1 évesem csukott ablaknál alszik, pelus+kistrikó+zokni, nincs betakarva. Így nem izzad, és nem is fázik (25-27 fok van bent)
2013. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
atléta és pelenka, majd csak hajnalban takarom be, persze csak akkor, ha hűlt az idő, ha nem, akkor marad takaró nélkül
2013. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Családi házban is lehet ilyen lengén öltöztetni?
2013. aug. 3. 20:46
 5/17 anonim ***** válasza:
hármas vagyok: igen, sajnos eléggé felmelegedett a házunk, így ilyen lengén alszik
2013. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi családi házban élünk, nyitott ablaknál, egy pelus és egy vékony body van rajta. :)
2013. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pelusban és egy ujjatlan bodyban. Én azért adok rá bodyt, hogy ne legyen kint a dereka ha hajnalban hűvös lenne, mert a takarót utálja és lerúgja.
2013. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor a páromnak van igaza:-Dazt hittem csak neki van túlzottan melege.eddig egy rövidúju bady+vékony hosszú nadrág+zokniban altattam a kislányom,de ma már csak badyt adtam rá.mindig félek hogy nehogy fázzon éjjel,de azthiszem túlzásba vittem...köszi ,mostantol nem öltöztetem túl!!
2013. aug. 3. 20:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sok a ruha :-). Kislányom rövid ujjú bodyba és rövid nadrágba aludt tavaly is és idén is, nyitva van az ablak.
2013. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
pelus + triko
2013. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!