Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon meleg van, szerintetek,...

Nagyon meleg van, szerintetek, ha csak zokni van a lábán a fiamnak nem fog felfázni pl. a járólapon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Én is lányom is mezitláb járunk a lakásban .
2013. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

5-ös vagyok.Köszi a lepontozást.

Ha tudni szeretnétek panelban lakunk a 2. emeleten.Így nem hinném,hogy megfázik mikor a lakásban 35 fok van!!!!!!!!!!

2013. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is,zöld mindenkinek.Nekem fázik a lábam huzamosabb ideig.Annak ellenére, hogy bent meleg van, a járólap nagyon hideg.
2013. aug. 4. 14:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk járólap van mindenhol a szobákat kivéve. A nappaliban laminált van, középszőnyeggel. 4 éves, nyáron ahogy eltanult járni mezítláb volt mindég. Mászós időszakában sem adtam rá 1 réteggel többet, mert kimászott a járólapra, leült, lehasalt. Sose volt beteg ez miatt. De te érzed, ha úhy érzed, hogy kell a zokni, akkor adj rá nyugodtan.
2013. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is hideg a padló, nekem is fázik a lábam. Szoktam rá zoknit is adni, sőt, még kéri is a lányom.
2013. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki az, aki ilyen szépen lepontozza az embereket, de kedves ember lehet... A járólap, csempe igenis hideg nyáron is. A laminált padló felmelegszik, ahol szőnyeg van, nincs szükség ilyesmire, de én úgy gondolom, hogy a hideg padlón nem ildomos mezítláb mászkálni.
2013. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem sem kellene lepontozni senkit.
2013. aug. 5. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!