Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá 3 évesem, hogy...

Hogy vegyem rá 3 évesem, hogy igyon teát, egyen gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Azt hiszem mindent próbáltam bevetni, de hátha vannak még ötletek..
2009. okt. 26. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. miért kell tea, ha iszik vizet?


2. gyümölcs: én minden nap 3 féle gyümöölcsből készítek egy tálat és előtte van. alma minden nap van, áfonya, narancs is gyakran, barack, szilva és aktuális idénygyümik minden mennyiségben...előtte van, látja, hogy ezt esszük mi az apjával, ő is automatikusan belenyúl és eszik...

2009. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Alapjában nem zavar, hogy csak vizet iszik (sőt hála az égnek, mindenütt elutasítja az üdítőt), de most beteg és úúúgy szeretném ha megtudná mennyire segít egy kis hársfa vagy csipkebogyó vagy kamillatea mézzel. De még csak meg sem kóstolja.. :(


2. Próbáltam már így is. De megpróbálom majd még egyszer, most úgy, hogy nem szólok egy szót sem, csak eszegetünk belőle, hátha pont azzal, hogy nem harcolok, csipeget majd.


Köszönöm!

2009. okt. 26. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szia!A gyümiknél nálunk is a "vegyes"tál jött be...a tea hát az meg a hippes,vagy a fruit amor teák de csak ahogy jött a hidegebb idő, mert a melegben ő is csak vizet ivott.
2009. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Az én fiam 2éves kora óta egyáltalán nem eszik gyümölcsöt,nem erőltettem mert minek,ha kell neki úgy is kérne mert mindig előttük van/3gyerekem van/ és így is erős immunrendszer van.Betegség esetén 100%-os gyümölcsleveket iszik mert a gyógyteákat nem issza velünk együtt!Multitabs immuno kid-et szed megelőzésre,7éves és kb .2x beteg ősztől -tavaszig!:)Teába ,sima teába, tegyél 50 vagy 100%-os citromlét,az is jó Cvitamin!
2009. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál is előfordult az ilyen. Nálam az vált be, hogy amikor szerettem volna, hogy egyen/igyon ezt azt, szó nélkül leültem mellé, pl. amikor mesét nézett, és elkezdtem enni/inni azt amit neki szántam. Ő önként jött oda, és kóstolta meg és ette tovább. :) Szerintem nagyon fontos, hogy lássa, hogy te is eszed/iszod azt, amit vele szeretnél megetetni/itatni.
2009. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!