Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan takaríttatok egy...

Hogyan takaríttatok egy másfél-két éves rosszcsont mellett?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt időm, odaadtam neki a porszívó csövét és hagytam, hogy "porszívózza" a szőnyeget, amíg én port töröltem, Mire kész lettem, ő pont elunta a "munkát" és boldogan hagyta, hogy én befejezzem.

Ha sok dolgom volt, akkor az alvásidejében "nyaltam végig" a házat: 1,5-2 évesen még délelőtt és délután is aludt 1-1,5 órát.

Mosogatás nem gond, mert gépünk van. A mosás sem volt nehéz, én adtam a kezébe a ruhát, ő meg nagy élvezettel dobálta be a gépbe. Teregetni imádott, mindig adtam a kezébe egy zoknit és azzal elbíbelődött, amíg én kiteregettem a többi ruhát.

2009. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekkora baba már nagyon élvezi, ha "segíthet". Nyugodtan adj neki is egy törlőrongyot, hogy ő is segítsen, esetleg porszívózhasson egy kicsit ő is. A mosás nálunk is úgy zajlik, mint ahogy az első válaszoló írta, sőt még teregetni is segít a kislányom. ő adogatja a kisebb darabokat :)))
2009. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt idő amikor még tűrte, hogy a szobahintába ültessem, addig amíg én takarítok. mostmár inkább segít, van kisseprűje és próbálkozik, de szerencsére hamar megunja és beül tévét nézni. Csak az a baj, hogy azt meg pont akkor unja meg, amikor én felmosok és összemászkálja a lakást. A teregetésnél viszont sokat segít: az ösztönzi, hogy ha kiürült a lavor, amiben a vizes ruhák vannak, akkor megkapja és hajókázhat benne.
2009. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbál segitani, kb úgy ahogy az első szépen leírta, nem utánozom:) De olyan cukik ahogy vizsgálnak valamit:)
2009. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!