Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor és hogyan sikerült...

Mikor és hogyan sikerült leszoktatni a cumiról gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
4 évesen csináltunk egy cserét. A játékboltban kinézett magának egy drága játékot, de nem volt se szülinap, se olyan alkalom, hogy megkapja. Mondtam hogy oké, megveszem, de akkor kérem az összes cumit. Gondolkodott egy ideig, belement a cserébe. Két napig pityergett, de mivel az ő döntése volt, nagy műsor nem volt.
2013. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kisfiam egyetlen egy cumit fogadott csak el. Egyszer egy h.lye baleset miatt eltörött és utána nem kellett neki másik. 11 hónapos volt ekkor. Az első egy-két alvásnál volt pityergés, de hamar elfelejtette.

A kislányom most 11 hónapos, egyenlőre esélyét nem látom, hogy el tudjuk venni tőle. Ő csak elalvásnál használja, de akkor nagyon kell...

2013. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 évesen "megrágták az egerek" és kidobtuk közösen.
2013. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22hós korában odaadta a Télapónak egy szánkóért cserébe.
2013. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21hosan poenbol reggel megkerdeztem, hogy mi lenne ha odaadnank egy kísmeros kisbabanak a dudijat mert o mar nagylany, esa dudi kell a kislanynak. Simán belement, aznap mentunk autoval el, en ket perccel kesobb mentem utannuk, es o ebbol azt hitte hogy elvittem a dudit a babanak, este meg megkerdezte, hogy biztos el e vittem, mondtam hogy igen, es siman elaludt, azota talan 3-szor megemlitette, hogy a dudija a babanal van, de nem keresi. Magam sem gondoltam volna, hogy ez igy fog alakulni
2013. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 éves volt, amikor onszántából adta ide a cumit. Azt hittem, hogy orokre cumizni fog. Vagy 5 cumija volt és mind kellett neki. Lassacskán tonkrementek, utána "eltuntek". Az utolso volt a kedvence, lassacskán egy nagy lyukat rágott az elején. Mikor már teljesen kilyukadt, akkor ideadta, hogy tuntessem el, így már nem kell neki (így mondta). Cserébe kapott egy ajándék táskát édességekkel és konyvekkel.

Azt mondtam, hogy az angyalka kuldte a cumi helyett. Kint hagytam a táskát az ajtóban, amit kinyitott és nagy orommel hozta be, hogy ezt o kapta az angyalkától. Remélem, hogy a kis tesótól majd nem veszi el a cumit.

30 hkm

2013. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3,5 évesen odaadta a húsvéti nyuszinak egy általa kiválasztott játékért cserébe, amit persze a nyuszi hozott neki a cumiért. Addig szinte egésznap a szájában lógott a cumi, aludni is csak azzal tudott, de amint odaadtuk a nyuszinak teljesen elfelejtette. Valószínű a 2,5 éves öccsénél is ezt a megoldást fogjuk választani, mert ő is cumifüggő.
2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén 3,5 évesen a nyuszinak adta egy bicikliért cserébe.
2013. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Múlthét kedden orrmandulaműtét után nem szabadott neki cumizni(eddig is csak alváshoz kellett neki)Azóta eszébe sem jut!

3 éves

2013. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont most 2 hete, hogy nincs cumi, még alváshoz sem. Az egyiket egy Thomas vonatért cserélte el, a másikat egy Thomas-os kirakóért. Azért még esténként eszébe jut, hogy hol a cumi, de mondjuk neki, hogy a boltban odaadtuk a néninek a vonatért és a kirakóért cserébe. Néha kéri, hogy kérjük vissza a nénitől, de mondjuk, hogy már nem lehet, így elalszik nélküle. Egyébként most 3,5 éves a fiam.
2013. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!