Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában szentesen? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mindenre kiváncsi vagyok, dokikról , szülésznőkről vélemények?

2013. ápr. 10. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Két barátnőm is ott szült!

Az egyik az egekig dícsérte, a másik nem volt elégedett!

Én az egyiknél bent voltam látogatóban, hát megmondom őszintén,hogy annyi pozitív vélemény után, nem erre számítottam!

Barátnőm két személyes szobában volt, ami igencsak szocreál szoba, sőt!

A pelenkázó asztal az ablak alatt volt, és hát az 30 éves nyílászárón igencsak süvített be a téli hideg, én biztos nem raknék oda egy újszülöttet!

Villany pl. csak egy volt a szobában, tehát ha az egyik beteg este olvasni akar, akkor a másik nem igazán tud aludni!

Mentünk megnézni a picit, hát olyan életunt feje volt az ápolónőnek,hogy majdnem kétszer is meggondolta a barátnőm,hogy kikérje-e a babát, pedig aznap még nem is kérte ki!

Én Kecskeméten szültem, amiről sokan le akartak beszélni! Nekem semmi gondom nem volt vele! Oké, az épület ott is régi, de pl. minden ágy fölött van kapaszkodó kar,hogy mondjuk egy császáros könnyen fel tudjon ülni! A barátnőmnél Szentesen pl. nem volt!

Két óránként tuti összefutottam a takarítónővel vagy a mosdóban vagy a szobánkban!

A nővérek kedvesek voltak, bár a csecsemősök itt sem annyira!

Egy szó, mint száz, sok különbséget én nem láttam!

2013. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 hónapja szültem ott!Csak akkor menj oda, ha elviseled, hogy nem nyalják a seneked, és nem kezelnek betegként.Minden frankó, a szülésznőket én imádtam..:)A baba egésznap kinn lehet veled, csak vizitre, és pelenkázni, köldököt ápolni kell bevinned..:) Semmi gond nincs velük, látogatóként nem lehet véleményt írni!A kényes kismamákat nem bírják, ki is mutatják..!!!!!Nem betegként kezelnek, hiszen csak szülni mész!A gátvédelmet támogatják, én a 4 kilós gyermekemet hoztam ott világra !Az első 3-nál vágtak KECSKEMÉTEN! Ha kellett, ha nem!100XXXX inkább ajánlom jószívvel Szentest, mint a mészárszék Kecsói kórházat!
2013. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kedves előző , kinél szültél?
2013. ápr. 10. 17:26
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Hamarosan ott fogok én is szülni, nemrég jöttem haza bent voltam 2 napot görcsök miatt,nekem minden félelmem aggodalmam elszállt a szüléstől :)
2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Az,hogy vágnak vagy nem, és,hogy mikor, az a dokin múlik, akivel előtte meg lehet beszélni!

Természetesen én fogadott orvosról beszélek!

Az meg nem kórház függő! A kórház attól még lehet sz.r,hogy a dokid jó és fordítva is!

2013. ápr. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is Szentesen szültem mind a kettő gyerekemet.Elsőnél volt fogadott szülésznőm,másodiknál már nem,de így is nagyon aranyos,kedves,segítőkész szülésznőm volt.Orvosom fogadott volt,így őt ismertem.Viszont a csecsemős nővérek azok nagyon bunkók,mindenki panaszkodik is miattuk.Lenézőek,nem segítenek.Ha ordít a gyerek akkor is nyugodtan kávéznak mellette.

Amit az első válaszoló írt a szobáról,szerintem abban voltam én is:)Én ágyam fölött nem volt jó a villany,akkor elkezdték csinálni,még nem értek a végére azóta sem:)De a szoba elég jó,mert két személyes,és van hozzá tusoló,Wc azt hiszem ez csak két szobában van.

Összességében nincs gond a Szentesi kórházzal,csak a csecsemősök vannak elszállva maguktól

2013. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, dr. Szendrei Ferencnél....:)
2013. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A csecsemősöknek mégis mi a frászt kellene csinálniuk? Akkor találkozik velük az ember, ha visszaviszi a kisbabát!Addig, még a gyerekem el van látva tiszta pelenkával, meg szülés után a szobáig hozzák a babát és jönnek is érte, mert tudják, hogy nem rég szült az ember, addig azt hiszem nincs ok panaszkodásra!A segítség? Nekem még a köldökcsipeszt is ideadták!Ha normálisan áll hozzájuk az ember, semmi gond velük.Azt meg, hogy kávéznak a síró babák mellett, én nem tapasztaltam azalatt a 3!!!!nap alatt, még benn voltam.Nem tudom mit akar némelyik anyuka..Hogy be is jelöljék facebookon mi?:D
2013. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell bejelölni, de speciel nekem egy boltban is jólesik, ha nem azt látom mondjuk az eladón,hogy vasvillával vették el az anyjától!

Főleg egy olyan embernél gáz ez szerintem akkor is, aki pici babákkal dolgozik!

2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó..Ne keverd szezont a fazonnal!Bolhából elefántot csinálsz!Neked nem tetszettek, mikor én ott voltam, csak azokkal voltak távolságtartóak, akiknek bagószaguk volt, mikor mentek a babáért..Erről ennyit!
2013. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!