Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pici baba mellett, a nagy...

Pici baba mellett, a nagy meddig van Oviban?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak.

Délben hozom el a 4 éves lányom, de a pici mellett nincs rá időm, mert a pici vagy sír, vagy szopizik, vagy ringatni kell, a naggyal nem tudok foglalkozni míg a férjem haza nem ér, és át nem veszi a kicsit, vagy ő játszik a naggyal.

Lehet jobb lenne neki délután az oviban?

Csak lelkiismeret furdalásom lenne ha itt hagynám délutánra.

De így is az van hogy nem tudok vele lenni.

Mit tegyek?


2013. szept. 5. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Én megkérdeztem a lányomat, hogy mit akar. Első félévben bent akart aludni. Utána volt egy időszak, hogy inkább haza akart jönni, ez is kb félév volt. Utána félévig megint bent aludt. Most éppen megint nem alszik bent, de ez most nem miatta van, hanem a tesóját most szoktatom be és most még elhozom mindkettőt délben.

Az összevisszaságot nem engedtem, tehát olyan nem volt, hogy egyik nap ott aludt, másik nap itt.

2013. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk muszáj hazahozni a nagyot, uh délig van csak az oviban.
2013. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is haza kell hozni.Délben megyünk érte a picivel.
2013. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi most várjuk a tesót októberre.Ezt az évet úgy kezdtük már,mintha itt lenne tesó.

Férjem viszi reggel oviba viszonylag korán 7re,ott ebédel és alszik és mire felébrednek fél3ra megyek érte.

Tesóval is így lesz,mert messze van ovi és így szerintem jó lesz.

Tesó szépen lassan alkalmazkodik nagyhoz.

Hazafele levegőzünk majd,itthon nagy kaphat egy mesét ahogy most is,és eljátszik egyedül ha arról van szó,6kor meg itthon van apja.Mindent el fogok követni,hogy nagy se rövidüljön meg,akár úgy hogy mesét olvasok és mindketten ölemben vannak.Hát kíváncsi leszek.

2013. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam délután is ott van. 3 hetes a kicsi, igyekszem úgy csinálni, hogy ébresztőre odaérjünk a tesóért vagyis 3-ra megyek érte.
2013. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a gyereknek is jobb ha délután is ott van mondjuk uzsi után hoznád el,egy nem töri ketté sem sem a lányod,sem a te napodat.
2013. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 4 éves gyerekek már szeretnek oviba járni, barátjuk van, egész nap szeretnek ott lenni.

Nem nagyon értem egyébként, hogy egy 4 éves gyerek nem játszik el egyedül vagy nem hívod segíteni vagy ki is mehettek sétálni együtt. Igazán ez már nem nagy korkülönbség, nem értem, hogy mi az ekkora gond a két gyerekkel.

Nekem 3 van. legkisebb 8 hónapos, 2,5 éves és 4,5 éves. A 4,5 éves simán elvan félórákat is egyedül.

2013. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miért lettem lepontozva?? teljesen logikus és amúgy is a gyereknek az a jobb ha gyerekek között van,nem vágják ketté a napját,és a pici babának is és az anyukának is ha nem rohangál délelőtt hanem reggel elviszi délután elmegy érte,tud a babával is foglalkozni,magával is,tud főzni stb...biztosan aki lepontozott levegőt sem vesz a gyereke nélkül
2013. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!