Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy a 10 éves...

Normális, hogy a 10 éves húgom nem eszik vajat?

Figyelt kérdés
Még csak nem is kóstolta.. De ha sütiben vagy tésztában vagy bármi másban van, akkor jöhet. Egyébként ilyen alapvető dolgokból is csak paprikát és sajtot eszik. Semmi felvágott, szósz, paradicsom stb... Ami még érdekes, hogy régebben anya csempészett a melegszendvicsébe vajat és nagyon ízlett neki, miután megtudta öklendezett. Undorodik tőle, de szerintem csak megjátssza mert ennyi idő után ,,ciki" lenne bevallani, hogy mégis okés. Egyébként reggelire meg vacsira általában Nutellás zsemlét eszik vagy virslit sajttal és zsemlével/kiflivel/kenyérrel. Pékárukat is szereti pl.: kakaós csiga, túrós táska stb... Hogy tudnánk megszerettetni vele a vajat? Ideje lenne, mert már ciki, hogy minden barátja normálisan megeszik egy szendvicset vajjal, sonkával, zöldséggel, ő meg csak az üres sajtos kenyeret vagy péksütit/nutellás szendvicset eszik. Előre is köszönöm!

2013. szept. 6. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Közel 30 éves vagyok, de én sem eszem vajat. Se margarint. Nem bírom nyersen az állagukat, ez van. Sütibe vagy olvasztva, pl melegszendvicsbe megeszem. És élek. :)
2013. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy csak a vajat nem eszi meg, amitől egyébként semmi baja nem lesz. Unokaöcsém egyáltalán nem eszik húst,kivéve egy bizonyos hal fajtát, de se csirkét, se marhát, se sertést, se vadat se semmi húst. Na az már kicsit aggasztóbb mert arra azért szükség lenne. Kicsinek sem evett húst, nem szereti és nem azért nem eszi mert vegetáruánus lenne.
2013. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ciki, és vannak ilyen emberek akik valamit nem tudnak megenni. Én is így vagyok vele, soha sehol nem volt ciki, és egészséges is vagyok. Nem tehetünk róla. Miért ne élhetnek így, ha neki így jó? Még csak nem is arról van szó, hogy valami gondot okozna az életben.
2013. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nővérem 44 éves és semmilyen tejterméket nem eszik meg.Mégis él és nem érzi cikinek!

2013. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak az idegesít, hogy meg sem kóstolja. Én pl. ki nem állhatom a gombát, mégis szinte minden olyan étkezésnél, ahol van gomba megpróbálom megkóstolni hátha más. És ha nem ízlik, csak utána jelentem ki, hogy nem, jön be. A másik, hogy szerintem ha melegszendvicsben meg tudta enni, sőt be is jött neki, akkor egy sima szenyában is szeretné. Zavar, hogy egy esélyt se ad neki. Ha megkóstolná és utána nem jönne be neki, akkor nem is erőltetném.
2013. szept. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!