Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy öt évestől elvárható,...

Egy öt évestől elvárható, hogy ne az oviban kakiljon, hanem csak otthon?

Figyelt kérdés
Ma az oviban finoman szólt az óvónő, hogy ideje lenne rászoktatni a gyermekem, hogy ne az oviban kakiljon, mert ez ciki a többi gyerek előtt. Másnál hogy van ez?
2013. aug. 30. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
A gyereknek akkor kell kakilnia, amikor az ingert érzi. Ha az oviban jön rá, akkor ott. Nehogy már tartogassa egész nap! Mi az hogy ciki? Hát én az óvónőt elküldeném a sunyiba, ha ilyet kérne.
2013. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Anyám!Óvonéni lusta törölni a fenekét sztem.Nem nem ciki,sőt az nem egészséges ha tartogatni kell vissza.Ott kakáljon nyugodtan ahol rájön.Nálunk minden gyerek kakál az oviba nem ciki ez normális testi folyamat mindenki kakál.Néhány gyerek haza vissza mert olyan ,de a többiek kakálnak ott is.
2013. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a gyerekek ennyi idősen már nem ott végzik a nagy dolgukat többnyire (1 hónapja volt 5 éves), így lassan szoktassam át. És így mondta, hogy azért, mert ez ciki a többi gyerek előtt.
2013. aug. 30. 18:25
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Már bocsi, de én is ott kakilok ahol éppen rám jön. Nem is értem ezt az óvónőt, hogy lehetne szabályozni, hogy hol kakiljon a gyerek?! Mért lenne ciki, a többi gyerek sosem kakál? Ha megpróbáljátok szabályozni majd jó szorulásos lesz. olyan sok gyereknél probléma, hogy napokig nem kakil, inkább örülni kellene hogy nálatok nincs ilyen gond (mármint az óvónőnek kellene örülni). Szabályozza az óvónéni a saját székletét és hagyja a te gyerekedet békén, ha meg rájön óvónénire a cifra fosás tartsa meg míg haza ér.
2013. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem várható el és nem is szabad elvárni.

Én erre csak annyit mondtam volna a kedves óvónőnek, hogy igyon meg egy üveg ricinust és intézze el a dolgát otthon! És mi ebben a ciki? Ő nem szokott? Neki is ciki? Ez az emberi szervezet természetes működése. Az meg, hogy valaki állandóan tartogatja vissza, az meg minden, csak nem egészséges!

2013. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként itthon önállóan törli a fenekét, én csak ellenőrzöm, hogy tiszta-e.
2013. aug. 30. 18:27
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok.
2013. aug. 30. 18:27
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
MI VAN?? Kakilni bárhol lehet ahol van WC. Vagy az oviban nincs? Ciki használni a WC-t? Akkor mire van? Agyilag valami gond lehet azzal a nővel.
2013. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez elég felháborító! hogy mondhat ilyet egy óvónő (vagy bárki más)??? én ezt mindenképp jelezném az ovivezetőnek!
2013. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Átvinném egy másik óvodába - ilyen durva nevelési hibát még nem is hallottam!
2013. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!