Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldottátok meg kisgyermek...

Hogy oldottátok meg kisgyermeknél (21hós) a nyilvános wc-t?

Figyelt kérdés

Most hagyta el a lányom a pelenkát,de félek hogy oildjuk meg a nyilvßanos wc-t.??Lehet bután hangzik,de addíg tartjátok??

Ráültetni biztos nem fogom.Ö még nem tudja magát tartani....


2009. nov. 3. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyereket te tartod ugy, hogy feléd nézve a combjait fogod és tartod (mintha guggolna, csak a levegöben van a WC felett)
2009. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egy kis bilit és mindenhova magammal vittem. Ez tényleg kicsi volt, mert egy táskába belefért minden. Természetesen volt törlőkendő és papírtörlő is és amikor kész volt akkor a bilit is fertőtlenítettem valamennyire. Az én gyerekem csak ezt fogatta el.
2009. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ès hol vettél olyan kicsi bilit vagy szükítöt???

Ezen gondolkodtam már én is.

2009. nov. 3. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Drogériában lehet kapni papírbilit. Egyszer használatos, 10 db van egy csomagban. Én a wc fölé tartós módszert szoktam alkalmazni, de ez akkor is praktikus, ha nincs a közelben wc.
2009. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsi gyerek még nem tudja visszatartani. ha jön a szükség, akkor jön...


1, Mielőtt elindultok otthonról, mindig küldd el pisilni.

2, Ha olyan helyre mentek, akkor vigyétek magatokkal a bilit. (Ha ez nem lehetséges, akkor legyen nálad mindig nedves törlőkendő, papírzsepi és egy nejlonzacsi. Ha kell, akkor ebben a nagydolgot el lehet végezni a játszótéren,parkban...)

3, Étterem, rendelő, egyéb nyilvános hely wc-je esetén, mindig fogtam, nem ültettem rá. Háttal állt nekem, én pedig combjánál megemeltem, és a wc felett tartottam. Most már nagy (4 éves, és 20 kg föltött van), és nem tudom tartani, így mindig van nálam papírtörlő, meg fertőtlenítő kendő, és szükség esetén törlöm az ülőkét, és utána letakarom papírral.



Üdv!

2009. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második válaszadó. A bilit kb. 1 hétig keresgéltem, míg egy 100 Ft-os üzletben találtam. Ez kerek műanyag bili aminek nincs még háttámlája sem. A lányom azt, hogy felemelem és pisil, azt nem fogadta el, egyszerűen elkezdett sírni. Egy anyuka ajánlotta nekünk az ilyen fajta bilizést és bevált.
2009. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Álljon rá a kislányod a wc ülőkére és guggoljon le te pedig tartsd egy kicsit valahol:)
2010. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!