Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Flavon-t használtatok? Megéri...

Flavon-t használtatok? Megéri az árát? Tudnátok írni tapasztalatot?

Figyelt kérdés
A 3 éves nagyon válogatos, nagyon rosszul evő kislányomnak venném. De érdekel az is, hogy ugyanezt terhes kismamának, kismama vitamin mellett felváltva?
2013. szept. 9. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
En egy ideig adtam a lanyoknak, olcsobb, de nem jobb, mint a g3
2013. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A g3 valami italszerű? Van gyerekeknek való? Hogy adtad?
2013. szept. 9. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs, csak most látom, hogy kérdeztél. A g3 a Nuskin terméke, olyan mint a sárgarépa lé, az is ugyanarra jó, mint a lekvár. nálunk az étvágyat is növelte, reggelente adtam neki, de már nem emlékszem a mennyiségre. Egy üveg másfél hónapig volt jó és 18ezerbe került, ha jól emlékszem.
2013. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még annyit írnék, hogy a flavon jobban megéri az árárt és a lányaimnak jobban ízlett, a hatást meg nem igazán tudom egyiknél sem, mert azért voltak betegek ezek ellenére is.
2013. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tisztelt válaszadók. Én tagja vagyok a flavonnak ráadásul az 5 éves kisfiam a párom a szüleim is fogyasztják. Azt kell a termékről tudni, hogy egészségmegőrző hatása van. Olyat nem tud az ember fogyasztani, hogy ne fázzon meg. Nincs ilyen termék. A megfázás elkerülhetetlen de nem mindegy milyen mértékű és, hogy 1-szer van egy évben vagy 10-szer. A flavon csupán a kellő mennyiségű az emberi szervezet számára nélkülözhetetlen zöldség gyümölcs mennyiséget biztosítja számunkra kiváló minőségben. Aki viszont nem hiszi el nézzen utána a google-ban, hogy kell e az embernek a zöldség-gyümölcs és mennyit kell naponta bevinnünk. Meg fog lepődni. Töredékét sem fogyasztjuk. Remélem tudtam segíteni ezzel a néhány apró infóval.
2013. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Azóta megrendeltem 4 Flavon terméket. A lányomnak nem ízlik, de a tudtával-beleegyezésével beleteszem a gyümölcsteába és megissza. Én tudom, hogy a megfázást nem lehet elkerülni, de a vírusok ellen ellenállóbb és a szövődmények ellen is, plussz a közérzet és az energia is több, ha az ember szervezete hozzájut bizonyos menniségű vitaminhoz. Őszíntén szólva szívesen hasznánám én is, de csak olyankor teszem amikor valami bajom van (pl. vizsgaidőszak, kialvatlanság) és érzem a hatását. Mivel a lányom nagyon rosszevő, megnyugtat, ha ezt fogyasztja. Mivel 4-et vettem egyszerre kb.8 ezerbe került darabja(ez egy havi adag).

Tervezzük a kistesót, és hamarosan én és a párom is elkezdjük a zöldségest fogyasztani, feleannyit mint kellene(a piszkos anyagiak miatt!), de gondolom még így is jobb lesz, mintha nem fogyasztanánk. És mi nem költünk se üdítőre, se édességre (mert a kislányom azt se eszi, nekünk meg nem kellene enni :))

2014. jan. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!