Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti kisfiú gyermeketekre...

Ti kisfiú gyermeketekre ráadnátok kislány plüss rugdalózót éjszakára?

Figyelt kérdés

3 gyermekem van, a méret pont úgy alakul, hogy most, hogy bejött a hideg találtam 3 újszerű állapotú plüss rugdalózót a 9 hónapos kisfiamra. A kislányomé volt, rózsaszín, csajos.

De olyan drága egy új 2-3 e ft, ezek pedig olyan szépek. Éjszak senki nem látja. Mit gondoltok?

Ti ráadnátok a kisfiatokra éjszakára a kislány ruhát?

Őszintén


Egyébként mindegyiknek külön vásárolok, főleg újakat. Eladni fillérekért lehet. Sajnálnám elpazarolni ezeket a rugdalózókat.

Utcán full csajos, full fiúsan öltözik mindegyik, nemének megfelelően.


2013. szept. 12. 12:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ez egy érdekes kérdés egy idősebb gyermeknél, mert már a 2,5 éves kislányom a csajos részlegre megy nézegetni, onnan választ, soha nem veszi fel a fiús cuccokat, szóval eljön az az idő, amikor már nem mindegy. Igaz, nevelés kérdése is biztos. Csak ezt tapasztaltam minálunk.
2013. szept. 12. 13:03
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyen kis korban én bármit rájuk adtam éjjelre, ami kényelmes volt és tiszta :) Szerintem most még lehet, főleg éjszakára. Később úgyis maguk döntik el, illetve biztosan Te sem akarod majd játszótérre vinni a fiadat csupa rózsaszínben. De ebben a korban még simán unisex mindegyik. :)
2013. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem adnám rá.
2013. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én soha nem csináltam ebből gondot

pláne ha otthon van csak rajta ...


3 gyereknél a ruházkodás már több mint a kaja amit venni kell :-DDDDD

pláne ha váltott a nem (fiú lány fiú vagy máshogy...

2013. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Otthonra éjjszakára ,nyugodtan .
2013. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ráadtam.
2013. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, rengeteg egy ilyen ovikezdés, őszváltás, főleg, hogy újat veszek főként mindháromnak. Sebaj, ráadom, annyira tetszenek. Éjjel amúgy is csak szopni ébred, énmeg ki sem nyitom a szememet :D
2013. szept. 12. 15:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Simán. Bár rugit nem adtam rá lányosat mikor kicsi volt, de kaptunk egy nagyméretű rózsaszín vastag hálózsákot. Már 2 éves is elmúlt mikor használtuk.
2013. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!