Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezelhetetlen lett a lányom....

Kezelhetetlen lett a lányom. Tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés

3 éves lesz novemberben. 3 hete kezdtük az ovit, előtte is voltak hisztik, de amit az óvodakezdés óta művel, az szörnyű. Bölcsis volt heti 3 nap délelőtt, tehát annyira nem új dolog ez neki.

Mindenért nyavalyog, fetreng a földön, rúgkapál, ha nem tetszik neki valami. Semmi nem jó, eddig az otthagyom és nem törődöm módszer bevált, de most az sem,mert jön utánam, és csak visít. tudom,hogy most kellene megfognom, mert ki fog csúszni így a gyeplő a kezeim közül. Nem segít az átölelős, nem törődöm, kiabálós, büntisarkós módszer. Eddig ha a boltban kért vmit, egyet választhatott, most napok óta a fél bolt kellene, és ha nem kap meg valamit megy a műsör, de hiába mert akkor sem veszem meg neki :( Tehát ezzel sem tud zsarolni. FÉl4kor hozom haza az oviból, este 8kor fürdés, ebből az időből legalább 2 óra hisztivel megy el.

Mit csinálok rosszul? Vagy nektek egyáltalán mi vált be?


2013. szept. 21. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A nővérem kislánya pont ilyen volt ennyi idősen.Eleinte használt neki,hogy a tesóm bezavarta a szobájába,egy kis idő múlva viszont nem.Akkor jött a hideg víz.Nem tudom mennyire humánus módszer,de bevált.Nyakon öntötte egy pohár vízzel utána abbahagyta a hisztit,és pár ilyen vizes alkalom után le is szokott a hisztizésről.
2013. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy fél órán át tartó hisztinél én is kipróbáltam, sajnos még jobban bepörgött, alig tudta abbahagyni :(
2013. szept. 21. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.3 éves a lányom,ő is most kezdte az ovit.Csak az válik be,hogy amikor hisztizik berakom a szobájába és ha megnyugodott kijöhet.A boltban szerencsére nagyon ritka már a hiszti,így abban nem tudok tanácsot adni.
2013. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó ugyanez a szitu.

Bölcsis volt, most 3 éves kereken, lány, és 3 hete mióta ovi van, őrület hogy milyen változás állt be, egyezerűen én is döbbenten állok, de megmondom őszintén, hogy tuti hogy az ovi maitt van, tehát én türelmes vagyok, bár az első 2 nap mikor kezdődött, akkor már megrángattam kicsit, mert egysezerűen már majdnem hányt, annyira felhúzta magát minden kis hangyafsznyi dolgon...

Én most azt csináltam, hogy kivettem szabit, és du. előbb elhozom, és totál vele vagyok, rajzolunk, játsszunk, legozunk...sztem ez megint vmi leválási folyamat, nehéz nekik a váltás...szal én próbálok nyugis lenni, és nagyon türelmes, sztem elmúlik ez a tébolya...legalábbis nagyon remélem...


Mondjuk az utcán is most simán levágja magát, olyankor felemelem akárhogy rúgkapál, és hazamegyünk...

estére megmondom őszintén olyan vagyok mint egy zombi...

az oviban persze tüneményes az óvónők szerint...


Kitartás!

2013. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!