Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kicsije 3-4 év tejes...

Fotucsok kérdése:

Akinek a kicsije 3-4 év tejes szobatisztaság után éjszakára visszaesett, az meddig tartott?

Figyelt kérdés

Kisfiam még nem volt 2 és fél éves, mikor már szobatiszta volt éjjel-nappal. Majd elkezdte a bölcsit (előfordult, hogy bepisilt) és köv nyáron 3 héten át minden este bepisilt. Majd elmúlt, és mikor elkezdte az ovit, tavaly okt. óta újra bepisil éjszakánként.

Meddig tart egy ilyen visszaesés.

Ja és nyáron alig fordult elő, az egyhetes nyaralás alatt pedig egyszer sem. Majd itthon újra.

Hozzáteszem, mióta fennáll ez a probléma,azóta nagyon mélyen alszik. Korábban meg-meg ébredt éjjel. A nyaralás alatt is folyton forgolódott éjszaka.


2013. szept. 26. 13:26
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat, az elején 3-4 éves korú gyerkőcre értettem, nem 3-4 év szobatisztaságra, csak elhagytam a zárójelet... :)
2013. szept. 26. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát... Átgondolandó, hogy amikor veletek van nyáron, akkor nem igazán fordul elő, amikor a nap nagy részét veletek tölti, akkor előfordul...

Szerintem lehet, hogy esetleg ezzel függ össze. Ha igen, akkor addig tart a visszaesés, amíg a helyzetből fakadó szorongása valamilyen módon fel nem oldódik.

2013. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!