Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átlagos testalkatú kislányomra...

Átlagos testalkatú kislányomra nehezen tudok nadrágot vásárolni, általában túl nagy rá derékban. Ti is tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Például egy C&A-ban kapható melegítő: 10cm-rel rövidebb, mint kellene, de még leesik róla.

3 és fél éves, de a Tesco-s 18-24hós rövidnadrág szintén majdnem leesik róla. A leggings-ek is leginkább halásznadrágnak alkalmasak.

Ezek általában mind olyan gumírozásúak, hogy összébb húzni sem lehet, bele van varrva a gumi a derékrészbe.

Hol lehet vékonyabb gyerekre ruhákat vásárolni?


2013. máj. 16. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is igy vagyunk a 20-hónapos kislányommal én általába gumit huzok a derekába minden nadrágnak vagy övet rakok neki.A turiba néha találok olyat aminek állitható a dereka.
2013. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a fiammal vagyok így, de amiket én vezsek gatyákat, min állítható derekúak.
2013. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ugyanezen bosszankodok én is, 4 éves kisfiam van,

aminek a hossza jó, az derékban óriási, van egy nadrágja, az van beleírva hogy 18-24 hó, és még mindig hordja :) derékban pont jó, eredetileg halásznadrág volt, most már térdnadrág :)

én olyat veszek, amiben gumival lehet állítani a derékméretet, oda gombolod a gumit hogy jó legyen

2013. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek olyan nadrágot veszek csak, aminek állítható a dereka. Pl. a HM-ben szokott lenni.
2013. máj. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is az állítható derekúakra szavazok. Illetve kisebb méretű halásznadrágot veszek, és így térdnadrágnak pont jó.

Én a Lidl-be kaptam megfelelő méretet rá.

2013. máj. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Kislányomnak is van pár állítható derekú nadrágja, de bizonyos típusúakat, pl. leggingseket, pizsamákat, melegítőnadrágokat nem lehet kapni állítható gumírozással. Nyilván rövidnadrágnál mindegy, veszek 3 számmal kisebbet, ha szükséges, de hosszút nehezen találok.

Ja és még az atlétákkal is bajban vagyunk. Ha akkorát veszek, hogy télen ne legyen ki a dereka, biztos, hogy szélességre kétszer beleférne.

2013. máj. 17. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
A nem állítható derekú gatyókba belülről a barátnőm belevarr egy darab szélesebb gumit.Kb 2 cm széles, mi kb 10 centis darabot szoktunk használni.Belülre a derékpántra varrja,annyira nem esztétikus, de szépen összehúzza a nadrágot, na meg úgysem látszik ki.
2013. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!