Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapot hogyan tartottátok...

Szülinapot hogyan tartottátok az oviban?

Figyelt kérdés

Miket vittetek be enni-inni és mennyit? Volt valami plusz is? Pl süveg, szívószál, színes pohár, lufi, vagy semmi csak rágcsa+innivaló? 4 éves lesz a lányom, és még nem tudom hogyan szokták az ilyesmit rendezni. Tudom nem kell nagy felhajtás, csak azért szeretnék valami apróságot, hogy a lányom élvezze, és emlékezetes legyen számára.



Köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 7. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez minden oviba más. nem kérdeztél rá?

nálunk 3-asával ünneplik.mivel sokan vannak,ezért nem egyesével történik,hogy ne legyen minden héten tortázás.szeptemberben elkezdik a nyáriakkal,igy nem pont a napján ünneplik-de nagyon élvezik igy is.

2013. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálunk cukrászdai tortát lehet bevinni vagy sós és édes rágcsálnivalót

én vittem egy csokitortát,egy üveg sió szörpöt,az allergiásoknak kukit

én nem vittem semmi dekorációt,gyertya volt csak meg tüzijáték

pont elég volt,ott voltam,láttam,hogy nagyon örült,hogy őt ünneplik

2013. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig ebéd után van a köszöntés, tehát a tortán kívül felesleges bármilyen más rágcsa. Csak rostos innivalót szoktunk még bevinni, és akkor víz helyett azt kapják az ebédhez. Elénekelnek egy dalt amit az ünnepelt választ, meg persze magnóról szól a Boldog szülinapot dal, az óvónénik adnak egy ajándékot (általában valamilyen gyerekújság, amihez van csomagolva játék, vagy egy kis notesz, ceruza, lufi, stb.)


Volt már olyan, hogy az ünnepelt vitt be pl. papírkoronát, süveget a többi gyereknek, (ami egyébként 25 gyereknél egy kisebb vagyon), de megmondom őszintén, szerintem nem éri meg, mert maximum aznap téma, hogy de jó fej volt Gizike, hogy hozott ajándékot, de aztán másnapra a feledés homályába veszik.


Biztos emlékezetes lesz a kislányodnak, hogy felköszöntik, de azért ne olyasmire számíts, mintha saját zsúrja lenne. Max. 20 percet szánnak rá tortaevéssel, mindennel. De ennek ellenére nagyon boldogok szoktak lenni a gyerekek, az ünnepelt is, és a többiek is!

2013. okt. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak tortát és innivalot ,az ovodába több nem is kell .
2013. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk havi 1 alkalommal ünnepelnek, az abban a hónapban születettek egyszerre.

Pontosan a korábban írtak miatt, hogy t.i. a szülők egy része teljesen kontrollt vesztve tízezreket költött egy-egy ilyen alkalomra, a vezető óvónő döntése alapján közös kókuszgolyó-készítéssel köszöntik az ünnepelteket, a hozzávalókat az érintett szülők dobják össze.

2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cukrászdai torta,számlával, üditő vagy szörp. Ennyi. Nem hiszem,hogy lufi meg akármi kéne ezek mellé. Rágcsa is minek? Tortázni fognak úgy is. Rágcsát névnapra szoktak,amikor tortát nem visznek.
2013. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az étkeztető cég tortájából lehet rendelni,mert külsős dolgot nem lehet bevinni.Csokitortát rendeltem tavaly,volt felirat meg marcipán ill. gyertya és tűzijáték is.Semmi más.Ebéd után ünnepelték és az óvó nénik szoktak ajándékot készíteni,tavaly egy ujjbáb madarat kapott és egy papírlufira írták a jókívánságokat,madárka máig szobájában a lámpadísz.
2013. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom szülinapján vittem be cukrászdai tortát, 2 üveg szörpöt. 2 db.nagy méretű szülinapi terítőt, 25 db.poharat, és hozzá tányérokat. A dekoráció kb.2500Ft volt, a torta 4500Ft,plusz a szörpök talán 1000Ft. Dekorációt akciósan vettem, 25db pohár volt 450ft, a terítők darabja talán 400Ft, a a25 db tányér pedig 850Ft. Rendes árban biztos nem vettem volna,mert akkor nagyon drága lett volna.
2013. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az óvodai csoport pedagógusaival egyeztetni kell. Fontos, hogy egyforma "felhajtás" (vagy egyformán szolíd party) legyen, hogy egyik gyermek se érezze magát "elnyomva", kényelmetlenül.
2013. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!