Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor elalszik a kislányom...

Mikor elalszik a kislányom csuromvizes lesz a haja. Mitől van?

Figyelt kérdés
Már csecsemőkorában észrevettem, de most 3 évesen mintha még erősebb lenne, igaz, most már hosszú a haja is.

2013. okt. 10. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván izzad.

Nincs nagyon meleg nálatok? Nem öltözteted/takaród túl?

2013. okt. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bébikorában az én kislányom is mindig izzadt a fején, és aggódtam. Melege lehetett, mert ő nem olyan fázós, mint én. Meg hajlamos is lehet rá, a férjem is pont ilyen csurom vizrs lesz a fején elalvás után, ha túl meleg van. Nyáron mindketten új párnát meg huzatot kaptak minden este... Most meg sztem csak ne öltöztesd annyira fel. Miben alszik egyébként?
2013. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

alvás közben nem kell h meleg legyen

bőven elég a 18fok

pizsi és egy közepesen meleg takaró


nekem max nyáron izzadnak meg a 40fokos panelben éjjelre leveszem a radiátort reggel mikor kelek teszem feljebb

2013. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Melege van, ez egyértelmű! Adj rá kevesebb ruhát és vékonyabb takaróval takard be!
2013. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én úgy látom, hogy az elalvással függ össze, mert független attól hogy hány fok van és mi van rajta, így is úgy is megizzad a fejecskéje, aztán az éjszaka folyamán lassan megszárad. ezért kérdeztem hogy más is tapasztalt ilyet a gyermekénél?
2013. okt. 10. 23:44
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként 22-23 fok van, pizsamában alszik kis takaróval amit hamar lerúg magáról
2013. okt. 10. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván melege van :D hacsak le nem öntötted egy vödör vízzel :D


Az én lányomnál is ugyanez a helyzet. Születése óta egész más a hőháztartása, mint nekem, ezért meg kellett tanulnom, hogy ami nekem vagy más gyerekeknek kellemes viselet, az neki túlöltöztetés. Csak kifejezett hidegeben adok rá pl sapkát vagy nadrág alá cicanadrágot, és rendszerint eggyel vékonyabb kabát van rajta, mint másokon. Este, pont ahogy írod, elalvás után azonnal izzadni kezd. Ezért hagyom, hogy kitakarva aludjon, és csak később takarom be, bár nem tudom, minek, mert ismét lerúgja. Neki állandóan melege van, így született.

2013. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!