Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is borul a napirend...

Nálatok is borul a napirend meg az alvás amikor hétvégén apuka is otthon van?

Figyelt kérdés

Kisfiam délután sokszor nem akar ilyenkor elaludni, vagy csak nagyon nehezen, amikor apa is itthon van. Sokszor ki kell mennie az udvarra amíg elalszik, mert különben kiszaladgál hozzá a konyhába mikor aludni kéne, ha meg ő is bent van a szobában, akkor meg az a baj, folyton karattyol neki.

Egy időben sokszor este sem volt itthon a férjem alvásnál, viszont amikor itthon volt, akkor is ugyanígy kiszaladgált hozzá. Most már nagyjából megszokta azt, hogy este itthon van, de sokszor még most is kirhangál hozzá, ahelyett, hogy aludna. Sokszor már a szeme is lecsukódik, azt hiszem mindjárt alszik, aztán egyszercsak felpattan, és szalad ki az apjához. Olyankor az ölébe kéredzkedik (mert apa ilyenkor gépezik a konyhában), és meg kell vele nézni egy-két mesét. Utána behozza, de van, hogy újra kimegy.

Nem mindig van így, de heti kb. 4 alkalommal biztosan.

Nálatok nincsenek ilyenek? Ti hogyan kezelitek?

Mondjuk nem nagy gond, csak néha elhullik a hajam mire elalszik :). Amúgy mindig mellette fekszem altatásnál, szóval nem egyedül van.

2 éves.


2013. okt. 13. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. De inkább akkor ha a tesómék is itt vannak. Borul minden. A felkelés-lefekvés, kajaidő, de még a minőség is. Hajlamosabb a nyalánkságokra. De én nem veszekszem, nem panaszkodom, nem zavar. Hétfőtől úgyis enyém az irányítás, meg az utolsó szó :)))
2013. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, de ha az apja itthon van nemcsak az alvás, minden borul. Sokkal nehezebben kezelhető ilyenkor, de eddig azt hittem beképzelem, de látom nem vagyok egyedül. :)
2013. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is. De szerintem ez természetes, később is más lesz a napirend mint hétközben.
2013. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még mindig borul a napirend. Sőt mivel három műszakos 6+2-ben dolgozik dolgozik, nagyon nehéz egy napirendhez igazodnunk. Pedig nekem a (négy gyerkőcöm van) legnagyobb gyerkőc 13 éves és a legkisebb 2,5. Mire fölveszünk egy ritmust, addigra borul az egész.
2013. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, hétvégén egyértelműen nehezebb az altatás, bár nekünk "csak" a nappali alvás, az estivel nincs gond.

Ma is pl. 3 óra elmúlt mire elaludt a lányom, pedig máskor maximum 1-kor aludni szokott :-/, tehát nálunk is az van hogy apa "megzavarja" a napirendet. 21 hós

2013. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtató, hogy nem mi rontunk el valamit :).
2013. okt. 13. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk ahelyett, hogy az apuka kint gépezne, ő is altathatná a kisfiát.

Egyértelműen hiányzik a fiúnak az apja, ő meg azt a kevés időt is a gép előtt tölti amikor végre otthon van...

2013. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg amiről halvány lila gőzöd nincs, arról tök fölösleges ilyen baromságokat írnod...
2013. okt. 13. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Fáj az igazság, kérdező?? :)
2013. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
a érdező elmondta,hogy ha apa bent van altatásnál,a fiúnak be sem áll a szája,csak apának nyomja a dumát. nem az igazság fáj neki,hanme neke nem megy az értő olvasás!
2013. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!