Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy beszéljem le a páromat...

Hogy beszéljem le a páromat hogy ne vegyen nekik semmit?

Figyelt kérdés
Dillemázunk már a karácsonyon,és én szóba hoztam neki hogy a bátyának a gyerekeinek ne vegyen semmilyen ajándékot mert költsük a gyerekre.Azért nem akarom mert ők sem vesznek semmit a mi gyerekünknek meg amúgy sem érdemlik meg.hogy beszéljem meg vele?
2013. okt. 17. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Szégyellném, hogy te vagy a gyerekeim anyja a helyében.
2013. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Hát nagyon gáz vagy kérdező... :(
2013. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
A helyesírásod is meg a gondolkodásod is nagyon borzasztó!
2013. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem az ilyet. Miért kell ebből vitatémát csinálni? Nem szereted őket, oké, de a férjed CSALÁDJA!


Nem kell drága ajándékot venni, elég csak valami figyelmesség, most tényleg belerokkantok 3-4 ezer forintba? Vagy a gyereketeknek fog hiányozni?

A gyerekeknek vesztek pár könyvecskét, Auchanban tömve vannak az olcsó szép könyvek, játék is biztos lesz akciósan... Ennyire lehetnél elfogadó a férjed családjával, ez nagyon önző és csúnya dolog. Nem lenne pofán semmit sem adni...pont a SZERETET ÜNNEPÉN...nah szép...

2013. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg elég undorítóan viselkedsz. Nekem ilyet mondanál, akkor egy darabig biztos nem szólnék hozzád. Irigy vagy.
2013. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Majd a te rokonságodnak szánt ajándékok árát költsd a gyerekekre.
2013. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Mi tavaly megbeszéltük a ferjemmel, nem veszünk semmit a családjának, mert mi sem kapunk semmit soha, vagy csak haszna vehetetlen jelképes valamit, ami pénzkidobás.

Monduk nekik,nálunk lesz a karácsony, nem veszünk senkinek semmit, nem kérünk semmit. Elég volt 20 embert vendégül látni.

A gyereknek hozzak ajándékot, nekem 1 kávét szokás szerint, hol ott tudják nem iszom őrölt kávét, kávéfőzőm sincs hozzá...

Szerintem nem ciki megmondani hogy ne akándékozzunk!

2013. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Jó bunkó vagy mit ne mondjak...
2013. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne bunkó, nem látjátok hogy a férj bátyja sem vesz semmit az ő gyerekeinek? Gondolom volt már többször hasonló szitu, és ebből lett elege. Én is utálom ha baleknak néznek. Mondjuk egy esetben gondolnám máshogy, ha a bátyám azért nem venne ajándékot az én gyerekemnek, mert nagyon szegények, és én meg nagyon jól állnék, akkor biztosan vennék az ő gyerekeinek hogy kapjanak valamit. De nekem is van olyan rokonom, aki milliomos, de a gyerekemnek valami hasznavehetetlen dolgot vett, én meg az átlag alatti fizuból agyalok, hogy milyen klassz ajándékot vehetnék, hát egy ilyen alkalom volt, a következővel már én se foglalkoztam, megvettem ami viszonylag olcsó volt és kész.
2013. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem állnak rosszul anyagilag.Mi rosszabbul állunk mint ők.

Én meg mindig azt nézem hogy mit vehetnék a gyereknek,és még jó hogy nem azon gondolkozok hogy mit vehetnék az ő gyerekeinek. -.-

2013. okt. 18. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!