Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan beszéljem le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a páromat arról, hogy ne vegye el a volt párjától a gyereküket?

Figyelt kérdés

A páromnak van ez előző kapcsolatából egy 8 éves fia...

Az anyuka imádja a gyereket, de nem képes felnőttként viselkedni..adósságokat halmoz, nem fekteti le a gyereket időben, albérletbe hurcolta a párom saját lakása helyett, és el akarja vinni őt Német országba..

Ellenünk hangolja a gyereket..aki nálunk már enni sem mer, mert anya megtiltotta neki:( A gyerek nem akar kimenni külföldre.

Párom pedig azon agyal, hogy nekünk kéne nevelni a gyereket...

Jó ötlet ez??


2013. okt. 16. 01:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Az elozo kerdesedbol nekem az jott le, hogy Te is szeretned ha a gyerek hozzatok kerulne...

Ha a gyerek nem akar kulfoldre menni es az anyuka sem latja el rendesen akkor a gyereknek nem eleg , hogy az anyja imadja... Ha jobb lenne neki veletek(vagyis az apjaval) akkor az lenne a helyes ut. Habar inkabb ket szek kozul a pad ala... anyuka felelotlen, mostoha anyuka meg nem akarja,hogy veluk legyen... szerencsetlen kiskolyok:(

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__49..

2013. okt. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Salx Narval ***** válasza:
28%
Ha az én gyerekemről lenne szó és hasonló helyzetben lennék én is megpróbálnám magamhoz venni, pláne ha az anyja felelőtlen. Szerintem ezt a dolgot bízd a párodra és az exére, döntsenek ők. Az viszont nem derült ki a kérdésből, hogy te, hogy viszonyulnál a dologhoz, ha történetesen nálatok lakna a kisfiú. Amennyiben részedről nincs akadálya, biztosítsd a párodat a támogatásodról, bárhogy is döntsön.
2013. okt. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a kérdést már felteted érdekes akor a 20 % os gyerektertás miatt akrta az anyagyal párod a gyereket

nevetséges vagy, pont az ilyenek miatt nem nyernek az apaák az ilyen perekben.

2013. okt. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Az előző kérdésedben még akartad a gyereket.
2013. okt. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Akarta,csak azóta rájött,hogy egy gyerkőc nem kis felelősség+nem két forint egy hónapban.

Anyagiasnak tűnik a kérdező...

2013. okt. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Jo ottlet? Majd kiderul...

Viszont,ha olyannal jovok ossze, ha olyat vallalok fel akinek gyereke van, akkor a gyereket is el kell fogadjam vele egyutt! Es igen. Gondoskodo szereto baratjanak (vagy, ha nincs anyuka es a helyzet ugy hozza potanyukajanak) kell lennem!

2013. okt. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Én nem lebeszélném, hanem támogatnám, és a gyerek érdekeit nézném. Ha az apjával jobb lenne neki, miért akarod lebeszélni?
2013. okt. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

A párodnak fontos a gyereke, neked meg fontos a párod, következésképp neked is fontos kell, hogy legyen, mi van a gyerekkel.

Én biztos magunkhoz venném. Lehet más gyerekét is szeretni. Azzal, hogy a párod aggódik a fia miatt, azt bizonyítja, hogy jó apa, én inkább ennek örülnék, nem annak, ha felé sem néz.

2013. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Egy nyolc éves gyereknek nem lehet megtiltani, hogy márpedig nem eszel odaát.. Azért "nem mer" alapvető dolgokat, mert idegennek érzi magát nálatok.

Én mint elvált mondom, hogy mindig azok a "nők" okosak gyereknevelés témában (főleg ami az anyagi részét illeti) akinek fingja és semmilyen tapasztalata nincs hozzá. (Az én exem nőcskéje is azt gondolja, hogy 7000 ft-ból lehet gyereket nevelni). Majd mikor tőled is elszeretik az emberedet és ott maradsz egyedül egy gyerekkel mutasd meg, hogyan kell csinálni, de addig ne ítélkezz az ex felett.

2013. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Tedd már fel még 3x ezt a kérdést,
2013. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!