Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 eves kislanyom elhagyta a...

4 eves kislanyom elhagyta a szundikendojet az oviban?

Figyelt kérdés

E het kedden mar anelkul aludt, pocsek ejszaka volt. Azota nem alszik oviban es reggel sirva keresi, nagyon rossz neki, nagyon hianyzik neki a kendocskeje.

Hagyjuk ezt a dolgot majd elfelejti vagy kapjon masik szundikendot?


2013. okt. 19. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Takarítókat, dajkákat végig kérdeztétek már?


Szerintem együtt keressetek egy másikat ami megfelel neki, vagy vegyél mondjuk egy plüss állatot helyette.

(De jó, hogy nálunk textil pelenka volt, heti mosással/cserével!)

2013. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha emlékszel rá, hogy hol vettétek, és találsz a boltban ugyanolyat, akkor mindenképpen vennék egy újat. Esetleg azt mondanám neki, hogy egy néni megtalálta, és szépen kimosta mert koszos volt (vagy valami hasonló, amivel megmagyarázod, miért néz ki tök újnak, na meg persze a cetliket vedd le róla). Pár nap alatt meg fogja szokni az újat, és be lesz járatva.

Ez nekik még egy biztonságot jelentő tárgy, fontos nekik. Volt, hogy a 7 éves keresztlányom elfelejtette elhozni a maciját, amikor nálunk aludt, és bár nagy volt már, és adtam neki egy másik plüsst, de így is sirdogálva aludt el mellettem, mondogatta, hogy hiányzik az anyukája, pedig ez amúgy nem jellemző rá, sokszor aludt már nálunk, vagy a mamánál az anyukája nélkül.

2013. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Brendonban vettuk innen 60kmre, de mar nem lehet ilyet kapni. Okos ertelmes lany, annyira nem viseli meg, szoval napkozben eszeben sincs, csak ha rossz kedve van, nagyon rossz neki hogy o hagyta el, hogy nem vigyazott ra elegge! Nincs meg az oviban. Talaltam itthon neki masikat, azt mondta hogy tokeletes lesz neki, csak nem csorog. :) hal istennek vigyorogva mondta! :)
2013. okt. 19. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel annyira fontos neki,vegyèl másik alvókát,hátha elfogadja......de èn ezèrt örültem hogy a lányomnak nem volt alvókàja,neki mindegy mivel alszik. De lehet jó megoldâs lenne nem foglalkozni vele hátha elfelejti.

Annyira hihetelen,hogy nem lett meg az oviban,a lányom a fülbevalóját hagyta el az oviban,meglett másnap!

2013. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most látom,problèma megoldva! :)
2013. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is fura hogy nincs meg az oviban... Lehet amugy hogy valahol kint dugta el vagy kitudja. Hat nemtudom.

Megbeszeltem vele, hogy nem viszi az oviba, nehogy megint elhagyja. Itthon ahova leteszi, delutan is ott lesz ha jon haza!

Miota odaadtam neki, olyan nyugodt... Es meg talan orul is neki, hogy uj, jo allapotban van, mert az elozo mar tok szakadt volt.

2013. okt. 19. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

egyemmeg a kis pofiját..látom, már megoldódott a dolog...ez olyan fontos nekik...

sztem még sok felnőttnek is...nekem pl. még megvan a macim, pedig már 40 vagyok..:)

Csak már nem alszunk együtt..:-))

2013. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!