Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pizsamát vegyek a...

Milyen pizsamát vegyek a gyermekemnek, amit elalváskor az ágyban is szereti hordani, és nem veszi le?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 13:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a pizsamákat nem szereti, pedig este szokott fázni. Már dinósat is vettem neki, hátha az jobban tetszik neki.
2013. okt. 21. 13:48
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány éves gyerek? Nem azért veszi le mert melege van? Lehet rossz anyagból van és kényelmetlen esetleg szúrja őt? Valami jó anyagból készült pizsamát javaslok, esetleg olyat ami kezes lábas és hátul lehet felhúzni /begombolni. Ha meleg pizsit veszel akkor adj neki csak egy plédet , ha vékonyabb pizsit akkor pedig melegebb paplant. HA tud beszélni kérdezd meg miért veszi le.
2013. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nyolc éves kisfiú
2013. okt. 21. 13:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor altassad egy melegítő nadrágba és egy pólóba. Nem kell ragaszkodni a pizsamához hagy aludjon abban amiben neki kényelmes.
2013. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én teljesen pamutosat vettem neki, nem szúrja őt. Sokszor inkább leveszi a nadrágját és harisnyában alszik el, az is pamutharisnya.
2013. okt. 21. 13:52
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
8 évesen már eltudja maga mondani miért nem akar pizsamát horadni. Lehet 8 évesen a dinos már ciki.
2013. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nála még megy a dinóőrület, nekem nem mondta hogy ciki lenne. tetszik neki a lila és a rózsaszín, de mivel fiú olyat nem veszek neki.
2013. okt. 21. 13:56
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan vegyél neki rózsaszínt, ha az tetszik neki. (Lehet, hogy ez a baj :) ) Amúgy nekem nagyobb fiam van, 14 éves s neki három rózsaszín pólója van, és egyáltalán nem lett tőle lányos.
2013. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne vehetnél neki rózsaszínt? Hogy otthon miben alszik nem mindegy? Az a lényeg, hogy jól érezze magát.
2013. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha harisnyában elvan, akkor lehet, hogy csak nem szereti, ha tekereg a lába körül a pizsama szára. Kérdezz rá. Engem pl. a túl bő fölső tekergése zavar, ezért testhezálló felsőben alszom. Nem tudom, nagyobb méretben van-e, de az öt éves fiamnak sikerült tavaly beszerezni (nem szándékosan) a piros-kék logós áruházban pár olyan pizsit, aminek elég szűk az alsórész szára, pedig cérnavékonyka a srác. :)

Esetleg zavarhatja az, hogy a lábfeje nincs a pizsamaviselésnél befedve, arról meg egy laza gumírozású pamutzoknival szintén lehet gondoskodni. Nekem a halálom lenne, de volt olyan ismerősöm, aki télen zokniban aludt.

Én sem tartom rettenetesnek, hogy pizsamából lilát, netán rózsaszínt adj rá, bár azok valszleg nem csak a színükben, hanem díszítésükben is csajosak. :) Mellesleg az én fiamnak is bejön a lila meg a rózsaszín, bár (örömömre ;)) ruhát nem vágyott ezekben a színekben...

2013. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!