Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pizsamát vegyek a...

Milyen pizsamát vegyek a gyermekemnek, amit elalváskor az ágyban is szereti hordani, és nem veszi le?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kilenc éves lányom sztrecsigatyóban és pólóban és ZOKNI-ban alszik. Magának válogatja össze! Ott nem érdekel, hogy milyen színeket kombinál össze, úgysem látja senki... Esetleg te is engedd, hogy azt vegyen fel, amit szeretne (persze bizonyos határok között: ne csizmában és kabátban aludjon :) )A 8 hónapos fiam pedig a lányok kinőtt rózsaszín-lila polártipegőjében alszik, mert a fűtés most még hol bekapcsol, hol nem, és inkább az a lényeg, hogy nehogy megfázzon (a takarót folyton lerúgja magáról). Ja, és van olyan piros tipegőnk, amin rakéták vannak... Úgy gondolom, az elég fiús!
2013. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
47%

Én a lilára egyáltalán nem mondanám, hogy lányos szín. Ha a divatot egy kicsit is figyelemmel követjük, akkor láthatjuk, hogy rengeteg TV műsorban előkerülnek a lila/rózsaszín ruhadarabok is. Amikor én kisebb voltam, mindig hosszú ujjú pizsamákban aludtam, és általában kékben. Anya azt vette, én meg abba bújtam bele. Most egy itthoni használatra fenntartott pólót viselek, alul pedig boxert (és boxert kimondottan csak alvásra!!!).


Mellesleg, nem tudom, hogy az alsógatyáját leveti-e a fiú, de ha nekem pizsama alatt rajtam van, hülyét kapok egyszerűen...és így előfordulhat, hogy nem is a pizsama okozza a problémát.

2013. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kényszerzubbony szabásút.
2013. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Vettem neki lila lábfej nélküli harisnyát. Az tetszik neki. Ha télen fázik a lába, akkor pedig tud zokni húzni a lábára.
2013. okt. 29. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!