Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvásprobléma - mit tehetnék,...

Alvásprobléma - mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés
Négyéves kisfiam iszonyú nehezen alszik el esténként. Hiába fektetném le nyolckor, nincs értelme, mert tíznél hamarabb nem tud elaludni (és a tíz óra még jó esetnek számít). Egyébként jól alszik, ha már elaludt, de szegénykém csak forgolódik, próbál elaludni, és nem tud. Nem azzal van baj, hogy nem fáradt, mert lefárad, mire aludni kellene. Este, alvás előtt már nem csinál semmi olyasmit, amitől felélénkülhetne, mégis, ilyenkorra kipattan a szeme, és nem tudok vele mit kezdeni. Esetleg járt valaki hasonló cipőben, segített valami a dolgon, vagy törődjek bele, hogy ő ilyen (halkan jegyzem meg, hogy én is ilyen vagyok, de nem emlékszem, hogy gyerekkoromban sem tudtam volna korán elaludni...)?
2013. okt. 29. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól le van fáradva és tényleg nincs lefekvés előtt semmi élénkítő tevékenység(tv-és,ugrálás,Apával bírkózás stb) akkor lehet hogy ő(is)tényleg ilyen(halkan jegyzem meg én is ilyen voltam) míg rá nem találtam erre:


[link]

Mehet a gyereknek is!

2013. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!