Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljunk, ha nem eszik...

Mit csináljunk, ha nem eszik meg semmit a mekis kaján kívül? Hagyjuk?

Figyelt kérdés

2 hétre elutaztam,addig az apjával volt a fiúnk.Mondtam neki,hogy bármennyire kéri,ne vigye minden nap a McDonald's-ba,menjenek ugyanúgy normális éttermekbe,mint ahogy szoktunk vagy hozzák haza az ebédet,vacsorát (nem szoktam főzni).

1 hete jöttem haza,azóta csak azt hallgatom,hogy menjünk mekibe és nem is eszik meg semmi mást.

Nincs bajom a gyors éttermekkel,eddig is ettünk néha-néha ott,de nem naponta.

Tegnap este se ette meg a vacsorát,este 9-kor még mondta,hogy Happy Meal menüt kér.Erre az apja elment és hozott neki...

Az anyósom azt mondta,hogy hagyjam,egye,ha jól esik neki,úgyis rá fog unni.De nem ehet minden nap ott.

Én reagálom túl,vagy igazam van?

Mit csináljak?



2013. nov. 15. 13:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!