Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős gyerek tud ilyet...

Mennyi idős gyerek tud ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Beütöttem a lábamat, amit a lányunk nem látott, de kifeküdtem jajgatva és mondtam, hogy jaj, beütöttem a lábamat (nem nyúltam oda, csak mondtam). Erre adott egy puszit a lábamra. Szerintetek mennyi idős?
2013. nov. 15. 19:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves Moira! Nem hiszem, hogy a másik véglet vagytok. Itt mindenki azt ír, amit akar, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy 10-12 hónapos csecsemő (láttam már jónéhányat) ismeri a testrészeket, azokat más emberen megtalálja, tud puszit adni (ez még önmagában hihető, puszit adni az enyém is tudott) és összekombinálja azt, hogy a másik ember fájós testrészét az ő puszija gyógyítja.
2013. nov. 17. 15:17
 12/17 anonim ***** válasza:
bocsánat. de egy 12 hónapos gyermek már rég nem csecsemő!!!!
2013. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
1 éves korig tart a csecsemőkor egészen pontosan, tehát egy 10-12 hónaposra, így kötőjellel nyugodtan írhatom, hogy csecsemő.
2013. nov. 17. 16:12
 14/17 anonim ***** válasza:

kérdező, tied mennyi idős?

kérdeztél valamit, mi válaszoltunk, erre megsértődsz.

enyém ezt 1 évesen csinálta meg, összerakta a dolgot. de írhatom azt is, hogy 2,5 évesen szólalt meg először, ha ez megnyugtat :D

2013. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél. Milyen idős a gyermek?
2013. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az enyém is megcsinálta ezt 14 hónaposan.
2013. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem fogja elárulni,mert most megsértődött,h nem az ő gyereke a legügyesebb.én másfél évesre tippeltem volna(max)
2014. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!