Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves hiperaktiv gyereknél...

7 éves hiperaktiv gyereknél már elvárható, hogy ne ugráljon otthon az ágyon és ne másszon fel mindenhova, ne szaladgáljon a szobában, bevásárlóközpontban?

Figyelt kérdés
Rengeteg dologban javult lecsökkentek az értelmetlen hisztijei, indulatkitörései, de a roppantul zavaró túlmozgással szemben tehetetlen vagyok, már kezdem azt érezni, hogy ezt csinálja majd 15, 25 éves korában is.
2013. nov. 22. 06:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Viselkedés terápia hol elérhető, hogyan kell elképzelni?
2013. nov. 22. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem vannak helyek ahol el kell várni és vannak helyek ahol ki kell adnia. pl. ha nem sportol, nem viszed ki hosszabb időre rohangálni parkba mondjuk, akkor ennek otthon teret kell adni.

nyugis gyerektől se várható el szerintem, hogy iskola után otthon is egy helyben üljön

2013. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Aki erre neked valaki azt javasolja, hogy adjál gyógyszert a gyerekednek, az egy segfej.


A gyerek viselkedése teljesen rendben van, a "hiperaktivitását" pedig ki tudná élni, ha elviszed különböző típusú sportokat kipróbálni.

2013. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utsó, picit tanulni kellene még, utána "leg.eggfejezni" azt az embert, akinek ez a szakterülete... elég primitív lehetsz mindenesetre...
2013. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fiunk ADHD-s. Ritalint írták fel neki 7 évesen, de férjem nem egyezett bele. Többségi iskolába járt, nehezen, de beilleszkedett. Most 14 éves, és kinőtte a túlmozgást. Olyan, mint egy átlagos kamasz. Téged is biztatnálak, turelem. Felnőtt korra ez nagyrészt kinőhető.
2018. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!