Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy ezért nem...

Lehetséges, hogy ezért nem találom a párom és érzem úgy, hogy nem ebbe a barbár, utálatos, aljas társadalomba való vagyok?

Figyelt kérdés
Itt mindenki bántja a másikat vagy kibeszéli, ez olyan szomorú. Nem értem miért nem lehet másokkal is megértőnek, kedvesnek, segítőkésznek, barátságosnak lenni. Miért jó, ha valakit bántunk, főleg, ha nem is ártott nekünk. Ráadásul azért is érzem kívülállónak magam a mai társadalomban, mert nekem olyan zenék jönnek be, mint a rock, metál, klasszikus, főleg a klasszikus zene miatt néznének hülyének vagy nevetnének ki, mert ma a dubstep és a techno a népzene, az a menő, számomra meg csak egy üres, idegesítő zaj, semmi élvezet nincs benne, zenéne meg nem is tudnán nevezni. Úgy érzem nem is erre a bolygóra való vagyok, GYakran jár az agyam, sokszor előre látok olyan dolgokat is, amit más még csak akkor kezd el felfogni, vagy meglátni, amikor én már rég egy másik jövőben bekövetkező, várható eseményen agyalok. Mintha gyorsabban járna az agyam is, mint a legtöbb embernek, A lányokban is csak folyton csalódtam eddig, vagy túl buták voltak vagy túl szemetek velem, volt, aki kicsúfolt a külsőm miatt, volt, aki csak kinevetett, sok ember lenéz, mert nem vagyok egy tipikus álompasi, én csak egy nyomi srác vagyok, szóval elég alacsony. Eddig csak egy lányna tudom biztosan, hogy bejöttem, ő csak látásból ismert, és a barátnője mondta meg, hogy tetszem neki, de annyira félénk volt alány, hogy nem mert velem találkozni sem, így nem lett semmi sem belőle végül. Azóta is gyakran agyalok, hogy miért nem találom a párom, miért vagyok ilyen magányos és egyedi. Sokszor lennék egy tömeggyárott, gátlástalan, butább valaki, akik olyan könnyen megtalálják a párjukat, mert láttam és látom, hogy megy ez. Egy egyszerűbb ember mindig könnyebben talál párra, mint egy gondolkodó, a világ dolgait, sok összefüggést átlátó, számítógépagyú valaki. Bár az agyam úgy pörög, mint egy gép, másik problémám az érzékeny, érzlemes lényem, ezt persze igyekszem elnyomni, de sajnos ez is eléggé hátrtáltat, talán ezért is érzem át jobban más fájdalmát, plusz azért is, mert magam is sokat szenvedtem, szenvedek. (Rossz gyerekkor, bántalmazó apa, szegénység, lányok, fiúk, kisebbségiek csúfolódásai az irányomba stb.) Talán, ha sok rossz dolog nem történik velem, magam is egy kegyetlen, bunkó srác lettem volna, ki tudja...

2013. nov. 19. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember különlegesnek és egyedinek érzi magát, ez nem újdonság. Lehet, hogy azért nem jössz be egy lánynak sem, mert felsőbbrendűnek érzed magad. Illetőleg túl butának, felszínesnek és szemétnek látod őket. Tele a világ olyan okos emberrel, akik megtalálják a párjukat. Akik lehet, hogy nem pont olyan tökéletesek mint amilyennek saját magukat gondolják (vagy nem gondolják), de annyira éppen passzolnak, hogy boldogok legyenek. Tudod, mi egyszerűbb emberek így vagyunk ezzel.

Akadnak szép számmal felszínes, bunkó emberek, akik lenéznek téged mert nem vagy álompasi, ezt elhiszem neked. De te is egy csomó emberről lenézően beszélsz: "tömeggyártott", "butább". Ahogy te sem vagy tökéletes személyiség, úgy mások sem. A különbség, hogy egyesek képesek a földön járni, és újra meg újra esélyt adni más embereknek, és nem mindenkiben a tökéletlenséget meg a rosszat keresni. Én a helyedben összeszedném magam:)

2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szimpor válasza:

Ez annyira jellemző, hogy egy ilyen "kérdésre" egyetlen értelmes válasz sem érkezik... Olyan amúgy mintha egy az egyben a gondolataimat írtad volna le.


Kár, hogy ezt kell írjam, de ne várj erre érdemi választ, mert fel sem fogják, hogy miről írsz..


Ha gondolod szívesen emaileznék. :)

2013. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!