Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális szülő aki 7 éves...

Normális szülő aki 7 éves gyerekének hatalmas képernyős, wifi- s tv- t vesz Mikulásra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 15:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%

Az én lányom még csak 4 éves, nincs saját tv-je, de 7 éves korára elképzelhető hogy fog kapni. Wifis tv az még jobb, mert akkor olyan meséket is nézhet a youtube-on, amilyet akar.

Nem értem egyes buta, irigy hozzászólókat, attól hogy drága ajándékot kap, még ugyanúgy szerethetik. Ez nem kompenzáció, ez a kettő nem függ össze.

Mondjuk én mikulásra nem veszek sosem nagy ajándékot a gyereknek, főként csokit kap meg valami apróságot, mert én is ehhez szoktam hozzá kiskoromba. A nagy ajándékot majd karácsonyra kapja. Ettől függetlenül mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja.

2013. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
megkapta? azota külön alszik?
2013. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon nem szabad. Próbáljátok meg valahogy máshogy megnyugtatni. A TV-t nem szabad a gyerek szobájába betenni. Iszonyú függőséget okoz, és a gyereket elszigeteli a szülőktől, hiszen külön tv-zik. A kreativitását is csökkenti, ráadásul a könyveket sem fogja értékelni, mert olvasás helyett inkább tv-zik. Olvassatok mesét, vetítsetek diafilmet..., bármi csak ne tv.

Ez nem irigység részemről, 100 tv-t is vehetnék, egyet sem fogok.

Tanulságul:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2013. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!