Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan gyerek, akit...

Van itt olyan gyerek, akit meglátogatott a télapó?

Figyelt kérdés

Álruhás emberkére gondolok. Azért kérdezem, mert tegnap járt nálunk (a család barátja beöltözött) és a lányom teljesen halálra váltan fogadta. Annyira sírt, hogy "elüldözte" vele a Mikulást. Persze a nagy sietségben itt felejtette a puttonyát, úgyhogy utána volt csemegézés...

3 éves kislányról van és csak kíváncsi vagyok a többi gyerek hogy fogadta, milyen idősek?


2013. dec. 7. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos kisfiamnak hívtunk.vigyorgott neki.de amúgy is jókedéjű,vigyori kisbaba :)
2013. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Férjem beöltözött a sógornőm kisfiainak, 2 és 3 évesek. A kicsi pityergett az elején, de aztán még az ölébe is ültek. Nem ismerték meg.

A felnőtteknek is jó buli volt, mivel pàromra elég kicsi volt a Mikulás ruha, és a lába között meg a köldökénél teljesen szétrepedt. Ő ezt persze nem vette észre és boldogan mesélt a gyerekeknek ülve, kicsit széttett lábakkal. Én majdnem megfulladtam a röhögéstől.

20 hetes kismama

2013. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3,5 éves a kisfiam, nála tavaly is ugyanaz a "télapó" volt,mint most. Akkor is,és most is "barátként" fogadta...neki az a baja,hogy nem marad tovább! :)

Az oviban is volt mikulás,azt mondta,hogy "akkor sírtam majdnem,amikor elment" :)

Sajnálom,hogy félt tőle a kislányod...talán lelkileg fel kellett volna rá készülni. Mi hetek óta mondogattuk neki,hogy jönni fog,és néztük a tavalyi videót.

2013. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi is mondogattuk neki, nem váratlanul érte
2013. dec. 7. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves lányom nagyon várta, mégis elpityeredett. a 3 éves fiam félt tőle egy kicsit, de végül odament és az ölébe is ült.
2013. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 éves a fiam. Váratlanul jött a mikulás bácsi a számára. Egyébként sógorom volt. Énekelt is neki. Tavaly még nem mertünk neki hívni, eléggé félős volt. DE az oviban nem volt gond tavaly sem a mikulással, nem félt tőle.
2013. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi direkt elmentünk a plázába, hogy hátha találkozunk a mikulással- ezt mondtuk is neki. Kicsit tartott tőle, de az ajándékot szemrebbenés nélkül elvette. :) 2 éves amúgy.
2013. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!