Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ful folyasra van valami jo...

Ful folyasra van valami jo modszeretek? 4 eves Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Februarban volt egy kozepfulto gyulladasa a lanyomnak egy mandulagyulladas utan.azota szinte 3 hetente faj ujra es ujra a fule.Elviszem orvoshoz ahol megnezik,kozlik kicsit piros es adnak antibiotikumot.a mostani eset a 4. februar ota.Nem kuldik semerre pedig hangsulyoztam most is nekik hogy ez mar a 4. alkalom az iden.Most is piros neki,kicsit fajogat neha.De tegnap elkezdett folyni neki.Eloszor egy nagyobb darab fulzsir szeru jot ki azota pedig ilyen feheres,halvany zoldes dolog.Nem budos.Elvittem dokihoz aki megint megnezte es annyit mondott most tisztul szedjen antibiotikumot es 2 het mulva vigyem vissza.(Kulfoldon vagyunk).Szerintetek mitol lehet?Masnak is folyt mar igy a fule?Nekunk meg senkinek a csaladba!Annak orulok ,hogy nem kell felszurni!De az itteni dokik annyira butak ,hogy nem igaz!Tudtok valamit tanacsolni ,hogyan tudnam meggyogyitani a lanyom?Elore is koszonom!
2013. máj. 29. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kövirózsának a levét csorgassátok bele! Minekünk kiskorunk óta van a kertben.Nem sokszor volt rá szükség de nagyon egy hatásos dolog.Akinek fáj a füle,hajlamos a fülgyulladásra vagy akár sokszor ledugul napokra a füle mindenképpen érdemes kipróbálni!:)
2013. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi szőlőmagpárnát melegítettünk a fülecskéjére, de a végén már vettünk egy infra lámpát és azzal lámpáztuk a fülét. Szerintem próbáljátok ki, amúgy is jól jön, mert mi is megfázásnál fülfájásnál előszeretettel használjuk, egy nap alatt "kihúzza" belőlünk.
2013. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat!nagyon hasznosak!
2013. máj. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!