Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt anyukák, akik...

Vannak itt anyukák, akik együtt aludtak a gyerek (ek) kel és nem bánták meg? Vagy akik megbánták hosszú távon?

Figyelt kérdés
2 éves múlt, pár napja átjár hozzánk éjjelenként. Pici kora óta a saját szobájában, saját ágyában alszik (elalvásnál mellé kell feküdnöm). Ha átjön, olyan jól esik, hogy odabújik, ott szuszog. De sokan azt mondják, hogy nem fogjuk tudni a saját ágyába szoktatni, ha megengedjük neki, hogy velünk aludjon. Viszont az is felmerül bennem, hogy ezeket az időket nem fogom tudni visszahozni, miért ne élvezném, hogy most ott van velünk? Ti mit gondoltok?
2013. dec. 9. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pár hónapos kora óta velünk alszik, egy percig sem bántam sosem. Most 19 hónapos, és imádok vele összebújva aludni, és ezt ő is igényli. Én semmiért nem adnám.
2013. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Azért arra is gondolj, hogy ha rászokik, hogy a ti ágyatokban alszik, akkor mi lesz a szexuális életetekkel?
2013. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert azt csak az ágyban lehet csinálni, ejj de kreatív..:D
2013. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

3 évesem 8 hónapos kora óta velünk alszik(illetve a mi ágyunkhoz van tolva az övé,de mindig átbújik hozzám)Én imádom amikor ott szuszog nekem :)Jövőre kap saját szobát,de ha még akkor is átjár nem csinálunk belőle problémát.

Szexuális életet meg lehet élni a szobán kívül is! :)

2013. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is két éves a kisfiam, és én is át szoktam vinni magam mellé, mikor már 3-4. alkalommal ébred éjjel, és már nincs kedvem meg energiám tovább ingázni.

Egyébként én is szeretem mikor mellettem alszik, mondjon bárki bármit.

Az sem érdekel, ha "odaszokik", bár ennek semmi jele, pedig eddig mindig így csináltam, ha sokszor ébredt, vettem magam mellé.

Amikor még ennél is többször, akkor egy időben egész éjjel mellettem aludt.

Ennek ellenére nem követeli soha, hogy vigyem át, magától sosem jön át, tehát ha nem viszem, akkor sincs baj (csak akkor mászkálhatok át az éjszaka további részében (is).

Én is nagyon szeretek vele aludni, nekem ez nem nyűg, nem féltem tőle a családi ágyat, sőt...

Persze a férjemnek sincs ellenére, úgyhogy ez közös megegyezés.

2013. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha netán több gyerek is van, akkor egyre problémásabb máshol szexelni, mert a többi helységben ott vannak a gyerekek. Meg azért a legtöbben csak az ágyban szexelnek....
2013. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
3 hónapja alszik velünk a most 8 hónapos kisfiam, és nagyon szeretem, mert éjjel gyakran felkel, és így könnyebb nekem, a szexuális életünket ez egyáltalán nem befolyásolja, van egy külön szoba, ahova el szoktunk vonulni, az a mi kis szentélyünk, oda soha nem visszük be a kicsit (párom viccesen dug-laknak nevezi) a kicsi is sokkal nyugodtabb, mióta velünk alszik, és én is sokkal többet tudok pihenni, ami nagyon sokat jelent, mind a háztartásba, mint a kapcsolatunkban, sokkal nyugodstabb, rendezettebb minden.
2013. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dug-lak nekem nagyon tetszik :D :D :D
2013. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem ket 3 ev alatti fiam van. A sajat szobajukban alszanak egy nagy kozos agyban. Mi parommal a masik szobaban alszunk a sajat agyunkban, de nincs olyan ejszaka, hogy valamelyik miatt at ne kene mennem, hogy koztuk aludjak. Igy az ejjel elso feleben kettesben tudunk lenni, amikor meg ejjel a gyerekeknek van ram szuksege, akkor ott vagyok veluk. Nem mondom, hogy ez az alvasmod a legpihentetobb a vilagon, de ez van. Ga neked es parodnak!!!!!! is megfelel igy, akkor hagyd. Ha barmelyikotoknek van ellene kifogasa, akkor ne engedd.
2013. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is ugy vagyunk mint a 9-es válaszadó. Este mindenki a sajat ágyában alszik, viszont ejjel valamelyik Kisfiam athiv. Én pedig megyek.....nem tudom Meddig fog ez tartani, de a nagyobbik, 4eves, Legutóbb azt mondta h nagyon fúj a szel es fel, de volt mar h a sötét miatt hívott ar(amugy van egy,kis feny a lakásban) ő /ok igy alszanak nyugodtan. Nemsokára felnonek es valaki más fog az agyukban aludni.....
2013. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!