Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jövő héten hazaengedik a...

Jövő héten hazaengedik a picibabámat a kórházból. Milyen tanácsokkal tudnátok nekem adni a helyes gyerekneveléshez, mire kell odafigyelnem? 20 évesen lettem Anya, és még sok témában tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Koraszülött lett?

Babusgasd sokat, dúdolj neki, érezze az illatodat, a közelségedet, ahányszor csak jelzi, hogy szüksége van rád.

Minden mást hátrébb kell sorolni az első időben, amíg megismeritek egymást, kitapasztalod, hogy mit szeret és mit nem.

2013. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Törődj vele sokat,legyél a közelében.Simogasd,vedd fel,bújj hozzá.Ne hagyd sírni!

Szerintem ösztönösen tudni fogod mi a jó neki! :)

Jó babázást és csodaszép anya-baba kapcsolatot kívánok!

2013. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Sokat lehetne regélni, inkább könyveket ajánlanék. Nekem Tracy Hogg: A suttogó titkai, Eduard Estivil: Aludj jól gyermekem, és a Jo Frost: Szuperdada ötletek váltak be legjobban. Kezdd a suttogóval amíg pici, sok sikert!
2013. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!