Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves fiam a tűzpiszkáló...

Három éves fiam a tűzpiszkáló vassal "oda" ütött a páromnak, aki a kezére csapott. A gyerek csak játszott, miért nem tudja megérteni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 22:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A te kezedre kellenne csapni, mert hagyod a gyerekednek, hogy ilyenekkel játszon!
2013. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy a piszkavassal játszott? 3 évesen már tudnia kell, hogy az nem játék. Jól tette a párod, hogy rácsapott a kezére. Ha te nem neveled, legalább ő nevelje meg a fiadat.
2013. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen gyerekből lesznek azok, akik iskolában a másikat terrorizálják, megverik, megalázzák... :(


Meg kéne nevelni, és nem a másikat hibáztatni.

2013. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit keresett az egyáltalán a gyereknél? És ha a saját fejébe állítja mert elesik vele? Vagy ha véletlenül a párod botlik meg a gyerekben és beleáll? A párod legalább jelezte a gyerek felé hogy nem helyes amit tesz, neked sem ártott volna rászólni hogy nem egy piszkavassal kéne játszani.
2013. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

kés, villa, olló (piszkavas, rézgálic, csillagcsavarhúzó)

nem gyerek kezébe való!

2013. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez oké. A gyereknek természetes, egészséges reakcióra van szüksége. Neki is meg kell tudnia, hogy fájdalmas, amit "játszott", és milyen választ kaphat érte. Szerintem ez pont arányos volt.
2013. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

off 10-esnek: Melyik bolgyón?az Irónián..

Amúgy én sem vagyok a verés híve,1-szer csaptam a lányom kezére a 3 év alatt,mikor megütött szánt szándékkal..

Egyébként én sem értem,h mit keres a piszkavas egy 3éves gyereknél..pláne "játékból"..

2013. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
jól tette,hogy oda csapott.merő játékból szemközt is vághatta volna.Tanítsd meg neki mit szabad és mit nem.Kicsi kortól kell rá vezetni,mert kamaszon jól hókon vág aztán pisloghatsz.Csak úgy játszásiból.
2013. dec. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Középiskolában, meg majd vadászpuskával fog játszani az iskolában!
2013. dec. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit túlreagáljátok! A párom a kályha mellett ült, a kisfiú felvette a vasat. Párom mondta neki, hogy adja neki oda erre egy kicsit "oda" csapott neki a gyerek vele. Szerintem a párom csak a férfiassága miatt volt úgy oda.
2013. dec. 17. 06:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!